Raksts

VEIKSMĪGI AIZVADĪTS BISMART PLATFORMAS ORGANIZĒTAIS SEMINĀRS “RAŽOŠANA. EKSPORTS. ATTĪSTĪBA”

31 Mar 2017

30.martā norisinājās BiSMART platformas organizētais seminārs “Ražošana. Eksports. Attīstība”, kurā ražošanas un eksporta uzņēmumu vadītājiem un augstākajam menedžmentam tika skatītas tēmas, kas būtiskas mūsdienu mainīgajā un ļoti dinamiskajā pasaulē. Seminārā piedalījās arī Telia Latvija mākoņpakalpojumu vadītājs Oskars Krastiņš, aktualizējot mākoni kā elastīgu mūsdienu platformu ražošanā un e-komercijā.

“Izmaiņu dinamika un konkurence mudina izmantot arvien efektīvākas un modernākas tehnoloģijas. Mākoņtehnoloģijas ir tās, kuras jebkuram progresīvam uzņēmējam agrāk vai vēlāk būs jāizmanto. Jautājums: kurš to izdarīs agrāk, kurš – vēlāk?” norādīja Krastiņš.

“Lieli, starptautiski ražošanas un loģistikas uzņēmumi jau tagad izmanto mākoņus pilnā apjomā maksimāli fokusējoties uz biznesa procesiem, efektivitāti, nevis tehnisko procesu funkcionalitāti. Draudzību ar mākoni var uzsākt pamazām, kas pēc dažādiem statistikas datiem ir tas populārākais mākoņtehnoloģiju izmantošanas veids pasaulē, kombinējot klasiskos IT risinājumus ar mākoni. Turklāt, mākoņtehnoloģijas vienmēr var izmēģināt bez kapitālieguldījumiem,” uzsvēra Krastiņš.

 

Informācija par semināru pieejama šeit
Semināra prezentācijas un foto materiāli pieejami šeit