Raksts

TIEŠSAISTES GRĀMATVEDĪBA MĀKONĪ VEICINA GUDRU UN SAVLAICĪGU BIZNESA LĒMUMU PIEŅEMŠANU

16 Jūn 2017

14.jūnijā norisinājās BiSMART platformas organizētā konference “Gudra finanšu vadība. Uzņēmuma ilgtspējas pīlārs”, kurā vadošo Latvijas uzņēmumu finanšu direktori un galvenie grāmatveži kopīgi ar ekspertiem diskutēja par inovācijām finanšu vadības nozarē, tehnoloģiju ietekmi uz finanšu vadības funkciju, tendencēm pasaulē un Latvijā, bet arī uzklausīja reālus pieredzes stāstus.

Ar pašreizējo situāciju, tendencēm un vēsmām par finanšu programmām mākonī dalījās arī SIA “Telia Latvija” mākoņpakalpojumu vadītājs Oskars Krastiņš kopā ar Telia ilgtermiņa partneri SIA “Tilde” uzņēmumu vadības risinājumu attīstības vadītāju Viesturu Slaidiņu.

“Vēl nesenā pagātnē uzņēmuma īpašniekiem reti bija iespēja iegūt pēdējo aktuālo informāciju par ikdienas finanšu situāciju. Tiešsaistes grāmatvedība mākonī ir būtiski izmainījusi šo situāciju, automatizējot laikietilpīgus un manuālus uzdevumus. Pateicoties tam, uzņēmēji tagad var jebkurā brīdī iegūt visaptverošu finanšu priekšstatu par sava uzņēmuma darbību, lai pieņemtu gudrus un savlaicīgus biznesa lēmumus”, pirms konferences atzina Oskars Krastiņš.

To apstiprināja arī Viesturs Slaidiņš: “Izmantojot Telia mākoņpakalpojumus biznesam, Tilde pirms diviem gadiem Latvijas tirgu iepazīstināja ar finanšu un uzņēmuma vadības risinājumu mākonī Tildes Jumis Pro. Ja sākotnēji interese par produktu nebija liela, tad šodien varam droši apgalvot, ka mūsu uzņēmumi seko pasaules tendencēm un ir gatavi mūsdienīgiem risinājumiem – jau vairāk nekā 3000 uzņēmumu finanšu uzskaite tiek veikta Tildes Jumis Pro mākonī. Finanšu vadības un grāmatvedības loma uzņēmumos pieaug, un šādi mūsdienīgi risinājumi ļauj ātrāk pieņemt informētus lēmumus.”