Raksts

TELIA PIEDALĀS UN DALĀS XXVI VISPĀRĒJO LATVIEŠU DZIESMU UN XVI DEJU SVĒTKU PIEDZĪVOJUMOS LTV.LSM UN REPLAY.LV VIDEO ARHĪVOS

05 Jūl 2018

Telia Latvija kolektīvs ne tikai lepojas ar saviem darbiniekiem, kuri šonedēļ kopā ar dejotājiem un dziedātājiem no visas Latvijas priecē ar koncertiem Rīgas lielākajās skatuvēs un stadionos, bet arī nodrošina iespēju izbaudīt svētku spilgtākos mirkļus ikvienam video arhīvos ltv.lsm un replay.lv portālos.

Lai sniegtu iespēju skatītājiem un dalībniekiem uz svētku pasākumiem ērti atskatīties Internetā, Latvijas Sabiedrisko mediju portāls lsm.lv izmanto Telia Media Services risinājumu Telia Video Cloud, kas ir paredzēts liela apjoma video satura saņemšanai, apstrādei, uzglabāšanai un pārraidīšanai. Izmantojot modernās tehnoloģijas, svētku video ieraksti tiek augšupielādēti Telia platformā un straumēti uz jebkuru Internetam pieslēgtu ierīci. Satura izplatīšanai tiek izmantots Telia Company nodrošināts augstas kapacitātes un veiktspējas globāls satura izplatīšanas tīkls ar vairāk nekā 100 piekļuves punktiem pasaulē un kopējo jaudu virs 28 Tbps.

Šādu iespēju īpaši novērtē svētku dalībnieki, kuri paši nevar sekot līdzi koncertu tiešraidēm. Telia Latvija CDN, video un datu centra pakalpojumu vadītājs Norberts Osītis, kurš ir arī “Dziesmu karu” laureāta Latvijas Universitātes vīru kora “Dziedonis” dalībnieks, ir īpaši lepns par Telia Video Cloud risinājuma priekšrocībām, kuras kā kora dalībnieks nu ir praktiski izbaudījis arī kā gala lietotājs:

“Šoreiz droši varu apgalvot, ka esmu piedalījies video arhīva tapšanā no A līdz Z. Papildus tam, ka “Dziesmu karu” koncerts tika augšupielādēts mūsu Video Cloud sistēmā un straumējās caur Telia CDN, es piedalījos arī satura tapšanā klātienē LU aulā! Pēc balvas iegūšanas kopā ar kora biedriem atkal un atkal noskatāmies koncerta ierakstu lsm.lv portālā, jo tās emocijas, kas valdīja Lielajā aulā, gribas izjust vēl un vēl! Zinu, ka ierakstus neskaitāmas reizes skatās arī Telia kolēģi ar biedriem “Jasmīnas korī” un citos kolektīvos. Viens ir kā pakalpojuma nodrošinātājam zināt video arhīvu skatījumu statistiku, taču pavisam kas cits ir tiešām ar savām emocijām izjust un noticēt, ka populārākais video LTV vietnē pirmās 2 dienas pēc koru kariem nevar būt neviens cits, kā tieši šis! ”

Ņemot vērā svētku bagātīgo programmu un pasākumu daudzās norises vietas, aicinām izmantot iespēju noskatīties visus sev interesējošos pasākumus vienotajā Sabiedrisko mediju atskaņotājā replay.lv!