Raksts

TELIA LATVIJA ATBALSTA SARUNU FESTIVĀLU “LAMPA”, NODROŠINOT VAIRĀK NEKĀ 30 FESTIVĀLA PROGRAMMĀ PAREDZĒTO PASĀKUMU TIEŠRAIDES

02 Sep 2020

No šodienas līdz pat 5. septembrim vēl neierastā laikā un formātā, bet ar ierastu vērienu un jaudu visā Latvijā un pasaulē norisināsies Sarunu festivāls “LAMPA”. Telia Latvija kā sarunu festivāla “LAMPA” lieldraugs šogad nodrošinās vairāk nekā 30 festivāla programmā paredzēto pasākumu tiešraides, lai ikvienam interesentam nodrošinātu iespēju virtuāli pieslēgties un vērot sev interesējošo un aktuālo saturu visā pasaulē. “Lai arī Covid-19 ir metis ne mazums izaicinājumu šī gada sarunu festivāla norisei, LAMPA ir radusi jaunus risinājumus, lai iemirdzētos nemainīgi spoži. Šogad festivāls notiks ne vien divas, bet veselas četras dienas, turklāt, būs kļuvis tik pieejams kā vēl nekad,” teic Ieva Morica, Sarunu festivāla LAMPA direktore.

Šo četru dienu garumā un vairāk nekā 200 notikumu spožumā sarunu festivāls bez maksas būs skatāms tiešraidē tā mājaslapā festivalslampa.lv un kopā skatīšanās vietās visā Latvijā, kā arī piedzīvojams klātienē – LAMPAS studijās Cēsīs, Rīgā un Rēzeknē.

Ar festivāla programmu var iepazīties šeit: Programma