Raksts

TELIA ATBALSTA LATVIAN DEVELOPERS NETWORK ORGANIZĒTO DARBNĪCU “A TASTE OF CDN”

31 Aug 2016

20.augustā Latvijas vadošo IT izstrādātāju, analītiķu un arhitektu grupa tikās Telia centrālajā ofisā Latvian Developers Network organizētajā darbnīcā “A Taste of CDN”, lai pārrunātu Content Delivery Network (CDN) tendences, iegūtu priekšstatu par video strīminga pasauli, atjaunotu koda rakstīšanas iemaņas un diskutētu par CDN nākotni. Telia eksperti Norberts Osītis un Artjoms Petrovs padalījās ar aktuālākajiem jaunumiem un lielākajiem izaicinājumiem, kā arī norādīja uz dažiem zemūdens akmeņiem, ar kuriem var nākties sastapties, sākot lietot CDN risinājumus.

Galvenais šīs darbnīcas mērķis bija dot IT speciālistiem priekšstatu par CDN, būtību, par problēmām, kas var tikt risinātas ar tā palīdzību, un ieguvumiem, ko iegūst gala lietotāji. Pasākuma ietvaros tika veikti vairāki slodzes testi, kuri ļāva novērtēt, kā mainās lietotāju pieredze, pielietojot CDN rīkus augsti noslogotiem web-resursiem. Izmantojot Telia Cloudy CDN pakalpojumu, dalībniekiem tika dota iespēja nostrīmot savā klēpjdatorā web-kameru vai arī sava mobilā telefona kameras veidoto attēlu tiešsaistē, un veikt video iegulšanu savā web lapā.

Ja jums nebija iespējas piedalīties šajā pasākumā, bet jums ir interese iepazīties ar pasākuma piezīmēm, jūs ar tām varat iepazīties šeit

Tiekamies nākamajā reizē!