Raksts

„TELIA” IEPAZĪSTINA AR SAVU VEIKSMES STĀSTU „CLOUDSTACK” LIETOTĀJU ES GRUPAS SAPULCI PRĀGĀ

19 Apr 2017

2017.gada aprīļa vidū „Telia Latvija” komercdirektors Mārtiņš Paurs tika uzaicināts uz „CloudStack” lietotāju ES grupas sapulci Prāgā, lai dalītos „Telia Latvija” veiksmes stāstā.

„„CloudStack” lietotāju Eiropas grupa nav tikai tehnisks forums. Mēs ar patiesu prieku uzklausām veiksmes stāstus un uzzinām, kā organizācijas inovatīvi izmanto „CloudStack”. Mārtiņš Paurs no „Telia Latvija” ieradās mums pastāstīt, kā viņa uzņēmums ir izmantojis „CloudStack”, lai veicinātu tā uzņēmējdarbības attīstību no tradicionālajiem telesakariem par modernu mākoņpakalpojumu sniedzēju,” rakstīts „Shape Blue” bloga rakstā. „Līdztekus publiskajam infrastruktūras pakalpojuma piedāvājumam tagad „Telia Latvija”, izmantojot „CloudStack”, veic savu iekšējo darba slodzi un pakalpojumus, piemēram, mākonī izvietoto novērošanu, virtuālās darbvirsmas, rezerves kopēšanas un uzglabāšanas pakalpojumu. Tas uzņēmumam ir ļāvis daudz elastīgāk piegādāt tirgū jauno pakalpojumu.”

Jūs varat noskatīties Mārtiņa Paura prezentāciju „Shape Blue” „SlideShare” kontā.

„Apache” „CloudStack” ir nozīmīgākā atvērtā koda mākoņpārvaldības platforma, ko lieto daudzi pasaules lielākie publiskie un privātie mākoņi.

„Shape Blue” ir mākoņplatformu ieviešanas, izstrādes, un atbalsta izcilības centrs, kas izmanto „Apache” „CloudStack”. „Shape Blue” apvieno dziļas „Apache” „CloudStack” zināšanas ar plašām mākoņu veidošanas prasmēm un pieredzi, izmantojot dažādas uzglabāšanas, tīkla, skaitļošanas un virtuālo mašīnu pārraudzības tehnoloģijas.