Raksts

TELIA ATBALSTA “LATVIJAS PROGRAMMĒTĀJU DIENAS 2017”

18 Feb 2017

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas augstskolām no 13. – 17. februārim rīkoja Latvijas Programmētāju dienu pasākumus, kuru ietvaros notika augsta līmeņa konference, kā arī radošās darbnīcas, kur studenti, nozares speciālisti un citi interesenti varēja izmēģināt jaunākās tehnoloģijas. Pasākumu mērķis bija stiprināt informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) nozares un izglītības iestāžu sadarbību. Tāpat tika aicināti piedalīties IKT nozares uzņēmumu speciālisti, lai iepazītos ar jaunākajām tehnoloģiju aktualitātēm un citām ar nozari saistītām novitātēm.

17. februārī, Programmētāju dienas ietvaros, RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē norisinājās konference, kur augsta līmeņa IKT eksperti un mācībspēki apsprieda tādas tēmas kā lietu internets, mākslīgais intelekts, lielo datu ieguvumus un zaudējumus, industrijas ietekmi uz inovāciju vidi, drošības tehnoloģijas izstrādes procesu revolūcija un citas. Konferenci ar svinīgajām uzrunām atklāja RTU rektors Leonīds Ribickis un LIKTA prezidente Signe Bāliņa.

Konferences noslēgumā labākajiem Latvijas augstskolu studentiem tika pasniegtas lēdijas Adas Lavleisas un Čārlza Bebidža balvas.

 

Pasākuma video:

1. sesija: https://www.youtube.com/watch?v=YMnTdNo1VDM

2. sesija https://www.youtube.com/watch?v=88AZrJIbVXE