Raksts

TELIA AICINA VĒROT 360° VIDEO TIEŠRAIDĒ BISMART FORUMU 2017

22 Nov 2017

Jau 23. novembrī Rīgā notiks biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART gadu noslēdzošais pasākums BiSMART FORUMS 2017, kas pulcēs vairāk nekā 400 Latvijas progresīvāko uzņēmumu vadītājus un augstāko menedžmentu. Foruma laikā 14 izcili lektori no 4 pasaules valstīm stāstīs par būtiskāko, kas jāzina uzņēmuma vadībai par biznesa tehnoloģijām, attīstību un nākotnes tendencēm.

Profesionāli un zinoši spīkeri no ASV, Vācijas, Lietuvas un Latvijas BiSMART forumā dalīsies ar aktualitātēm sākot no jaunās pasaules kārtības, spēku pārdales un idejas pārvēršanas veiksmīgā biznesā, līdz pat mārketinga automatizācijai, prezentēšanas prasmju nozīmīgumam un procesu izcilībai uzņēmumā. Tiks runāts arī par jaunākajām, aktuālākajām inovācijām, izmaiņām finanšu nozarē un IT izmantošanu nākotnē.

Interviju ar Telia Latvija komercdirektoru Mārtiņu Pauru par biznesa tehnoloģiju eksportu un inovācijām varēs vērot  plkst. 10:55 – 11:10.

Jau divas nedēļas pirms foruma reģistrācija tika slēgta lielās atsaucības dēļ, tādēļ tiešsaistē BiSMART forumu plāno skatīties ap 10 000 interesentu un pirmo reizi BiSMART konferenču vēsturē skatītājam būs iespēja vērot pasākumu 360° video tehnoloģijā, kuras tiešraidi nodrošinās Telia Latvija.

Vairāk informācijas un foruma programma