Web Performance un profesionālais hostings

Telia Web Performance risinājums un profesionālais tīmekļa vietnes izvietošanas un uzturēšanas pakalpojums (hostings) nodrošina jūsu tīmekļa vietnei nepārtrauktu pieejamību un ātru, drošu darbību pat liela vienlaicīgo apmeklētāju skaita gadījumos.

Telia Web Performance pakalpojums ir paredzēts jebkuras interneta vietnes darbības paātrināšanai vai gadījumos, kad prognozēti vai pēkšņi ir liels interneta vietnes vai portāla vienlaicīgo apmeklētāju skaits. Izmantojot Telia Web Performance pakalpojumu, būtiski pieaugs jūsu tīmekļa vietnes kapacitāte un veiktspēja, kā arī jūsu tīmekļa vietne kļūs daudz drošāka un aizsargātāka pret kiberuzbrukumiem, piemēram, DDoS. Īpaši piemērots šis risinājums ir e-komercijai, valsts pārvaldei, medijiem, izklaides industrijai u.c. 

Mēs piedāvājam arī iespēju uzturēt mūsu infrastruktūrā jūsu tīmekļa serveri un pārvaldīt to optimālas veiktspējas un stabilitātes nodrošināšanai. Mūsu komandai ir vairāk nekā 5 gadu pieredze tīmekļa serveru un saistītās infrastruktūras (datubāzu un apstrādes serveru) uzturēšanā mūsu Telia mākoņpakalpojumu infrastruktūrā.

JŪSU IEGUVUMI

Paplašiniet savu auditoriju

Palieliniet savas tīmekļa vietnes sasniedzamību visā pasaulē.

Samaziniet risku

Novērsiet negaidītu tīmekļa vietnes nepieejamību.

Uzlabojiet klientu pieredzi

Uzlabojiet klientu pieredzi ar ātrāku tīmekļa vietni.

Samaziniet izmaksas

Izvairieties no paaugstinātām hostinga kapacitātes izmaksām.

KĀDĀ GADĪJUMĀ RISINĀJUMS IR NEPIECIEŠAMS?

Jūsu tīmekļa servera resursi ir ierobežoti, un tie spēj nodrošināt pieeju tikai ierobežotam apmeklētāju skaitam. Viss darbosies lieliski līdz brīdim, kad jūsu tīmekļa vietnei pēkšņi parādīsies lielāka apmeklētāju plūsma nekā plānots. Jums ir izvēle palielināt tīmekļa vietnes kapacitāti, uzlabojot serveri vai iznomājot papildu mākoņpakalpojumu jaudu, taču tas var izrādīties dārgi, it sevišķi, ja datu plūsma paaugstinās tikai periodiski. Šādā gadījumā serveris lielākoties atrodas dīkstāvē. Tā vietā, lai palielinātu tīmekļa servera jaudu, mēs pat ieteiktu to samazināt un ļaut mūsu satura piegādes tīklam (CDN – content delivery network) nodrošināt lielu daļu no nepieciešamās kapacitātes.

JŪSU TĪMEKĻA VIETNEI MĒS NODROŠINĀSIM

Ātrumu un veiktspēju

Drošību un stabilitāti

Monitoringu un kontroli

Mūsu speciālistu atbalstu

KĀ TAS STRĀDĀ?

Telia Web Performance izmanto Telia CDN globālo tīklu ar vairāk nekā 150 mezgliem visos kontinentos, tūkstošiem serveru un vairāk nekā 100 Tb/s satura piegādes un ievērojamu kešatmiņas krātuves jaudu globālā mērogā.

Oriģinālajam tīmekļa serverim vistuvāk esošie CDN serveri izgūst no tā saturu un, saņemot pieprasījumu, izsūta to visā CDN tīklā. Kad apmeklētājs izdara tīmekļa lapas pieprasījumu, pārlūkprogramma izveido savienojumu ar tuvāko CDN satura piegādes serveri. Ja pieprasītais saturs atrodas lokālajā kešatmiņā, tas nekavējoties tiek piegādāts. Pretējā gadījumā saturs tiek pieprasīts no oriģinālā tīmekļa servera. Tas pats notiek ar dinamisko tīmekļa saturu, kas vienmēr tiek pieprasīts no oriģinālā servera, bet CDN iekšējais komunikāciju tīkls starp mezglu punktiem visā pasaulē darbojas daudz ātrāk nekā internets, un šādā gadījumā saturs tiek piegādāts ātrāk.

 

KĀ IEVIEST?

Vairumā gadījumu ieviešana ir diezgan vienkārša un ātra. Ir jāveic šādi konfigurēšanas soļi, ko iespējams izdarīt dažu stundu laikā:

  • jākonfigurē CDN piekļuve avotam. Saturu var izgūt ar HTTP vai HTTPS protokolu no jebkura porta;
  • jākonfigurē tīmekļa vietnes CNAME, piemēram, www.domain.com, un jāpievieno CDN;
  • jākonfigurē jūsu DNS serveris, lai tas norādītu uz CDN esošu tīmekļa vietni.

Papildus ieteicams pārvietot jūsu DNS serveri uz CDN infrastruktūru, kurā tiek nodrošināts Anycast DNS pakalpojums, kas ir daudz izturīgāks pret uzbrukumiem. Sarežģītām tīmekļa vietnēm var būt nepieciešams arī ieviest dažus kešatmiņas un satura pārvaldības likumus.

Jūsu speciālisti var konfigurēt šīs funkcijas, izmantojot mūsu pašapkalpošanās portālu, vai arī jūs varat to uzticēt mums, un mūsu profesionāļu komanda palīdzēs jums šajā procesā.

SAVIETOJAMĀS PLATFORMAS