Medijiem un satura īpašniekiem

Mūsu pašapkalpošanās video platforma mākonī un globāls, augstas veiktspējas satura piegādes tīkls (CDN) nodrošina vislabāko video straumēšanas pieredzi jūsu tiešraižu un video pēc pieprasījuma saturam

PIEMĒROTS RAIDSABIEDRĪBĀM, INTERNETA VIDEO PAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM UN TIEŠSAISTES VIDEO IZPLATĪTĀJIEM

Tiešraižu pasākumiem, sporta notikumiem, izrādēm un konferencēm

Sporta pārraidēm internetā

TV kanāliem internetā

Video bibliotēkai (video pēc pieprasījuma)

MEDIJU RISINĀJUMA KOMPONENTES

VIDEO PLATFORMA

Mākoņu video platforma, kas sastāv no vairākiem multivides pakalpojumiem, papildināta ar mūsu globālo augstas veiktspējas Telia CDN un bagātināta ar pielāgojamiem multivides risinājumiem, nodrošina ērtu pašapkalpošanās vidi OTT profesionāļiem un tiešsaistes video izdevējiem.

CLOUD TV PLAYOUT

Visi nepieciešamie komponenti failu ielādei, plānošanai, multivides līdzekļu pārvaldībai, EPG datu pārvaldībai, IP straumes izvadīšanai uz vairākiem adresātiem, arhivēšana, pilnīga uzraudzība ir pieejami kā viens pakalpojums.

SATURA PIEGĀDES TĪKLS (CDN)

Mūsu satura piegādes tīkls nodrošina ātrumu, mērogojamību un drošību jūsu vietnei, tīmekļa pakalpojumiem vai multivides straumēšanai. Satura lietotājiem mēs garantējam vislabāko pieredzi ar zibenīgi ātrām vietnēm un tūlītēju video atskaņošanu jebkura lieluma auditorijai.

TRANSKODĒŠANA

Mūsu multivides failu transkodēšanas pakalpojums verificē jūsu video aktīvus, pārveido tos formātos, kas ir piemēroti interneta straumēšanai, un pārkodē vairākās kvalitātēs adaptīvai straumēšanai internetā plašam patērētāju lokam ar dažādu ierīču klāstu.