Mākoņpakalpojumi

Jaudīga, elastīga un augstas drošības virtuālo skaitļošanas resursu platforma pašapkalpošanās režīmā paredzēta jebkuriem IT izaicinājumiem

KAS IR TELIA MĀKONIS?

JAUDĪGA INFRASTRUKTŪRA IT EKOSISTĒMAS BRĪVĪBAI

Telia mākoņskaitļošanas piedāvājums ir virtuālo skaitļošanas resursu platforma pašapkalpošanās režīmā kā serviss, kurš nodrošina pieejamību augstākās klases skaitļošanas infrastruktūrai, tādējādi sniedzot iespēju vienkāršā, ērtā un tieši klientam nepieciešamā veidā radīt, apvienot un automatizēt dažāda veida IT ekosistēmas, veidot tām virtuālo tīklu risinājumus un integrēt tos ar tādām globālajām ekosistēmām, kā Amazon u.c.

AUGSTĀKIE DROŠĪBAS STANDARTI DATU AIZSARDZĪBAI

Telia mākoņinfrastruktūra ir izvietota modernos, fiziski drošos, attālinātos augstas kvalitātes centros Latvijā un Dānijā, kuri ir sertificēti atbilstoši PCI DSS un ISO27001 prasībām un ir būvēti pēc Tier-3 standartiem. Loģiskā drošība sevī ietver:

  • Divu faktoru autentifikāciju;
  • Virtuālo domēnu un tīklu izolāciju;
  • Individuālus ugunsmūru risinājumus;
  • Citus drošības risinājumus pēc pieprasījuma.

PIEMĒROTS UZŅĒMUMIEM, KURIEM SVARĪGA

DROŠĪBA

Telia mākoņa infrastruktūra ir ar augstu drošības un aizsardzības līmeni.

RESURSU PIEEJAMĪBA

Mākoņa infrastruktūra atrodas modernos, drošos, attālinātos datu centros ar pieejamību 99.98%

DATU AIZSARDZĪBA

Tiek nodrošināts augsts klienta datu aizsardzības līmenis.

ELASTĪBA

Ērti, ātri palielināt vai samazināt skaitļošanas resursus atbilstoši biznesa vajadzībām.

CAURSPĪDĪGA APMAKSAS SISTĒMA

Samaksa jāveic tikai par faktiski patērētajiem skaitļošanas resursiem.

KOMPETENCE UN ATBALSTS

Profesionāls speciālistu atbalsts un klienta apkalpošanas dienesta pieejamība 24/7

KĀPĒC TELIA MĀKOŅPAKALPOJUMI?

PILNĪGS EKSPERTU ATBALSTS MIGRĀCIJAS UN LIETOŠANAS LAIKĀ

Pamatojoties uz 10 gadu ilgo, neatsveramo pieredzi sniedzot mākoņpakalpojumus mūsu klientiem gan Latvijā, gan pasaulē, Telia Latvija IT un IP profesionāļu komandas spēs atrast pareizos risinājumus ikvienam uzņēmumam. Mūsu eksperti, konsultējot un ņemot vērā klienta pašreizējās un iespējamās nākotnes vajadzības, kā arī izvērtējot klienta esošo infrastruktūru, ieteiks vai radīs tieši klientam vispiemērotāko vai unikālo mākoņrisinājumu, nodrošinot profesionālu atbalstu migrācijas un turpmākā dzīves cikla gaitā.

EFEKTĪVA RESURSU IZMANTOŠANA UN KONTROLE

Lietojot Telia pašapkalpošanas portālu vai REST-API saskarni, klients pats brīvi pārvalda savus resursus – izveido, palielina vai samazina virtuālo infrastruktūru pēc vajadzības. Šī rīcības brīvība un plašās pārvaldības iespējas ļauj IT dienestam ātri reaģēt uz uzņēmuma prasībām, nekavējoties pie tehniskām un birokrātiskām procedūrām. Pieejamie resursi sniedz iespēju pielāgot tos mainīgām uzņēmējdarbības prasībām, saglabājot produktivitāti un spēju ātri reaģēt uz mainīgo uzņēmējdarbības vidi.

DATU DROŠĪBA UN PIEEJAMĪBA

Mākoņa infrastruktūra atrodas modernā, drošā, attālinātā datu centrā ar pieejamību – 99.98 % un vairāku līmeņu piekļuves drošību, kā arī nodrošina augstu klienta datu aizsardzības līmeni. Datu centra infrastruktūra ir pasargāta no atsevišķu fizisko iekārtu traucējumiem – ja kādai no tām rodas atteice, Telia nodrošina virtuālās infrastruktūras automātisku pārslēgšanos uz citām fiziskajām iekārtām, lietotājiem to nemanot.

ELASTĪGS CENU MODELIS

Klients maksā tikai par faktiski patērētajiem skaitļošanas resursiem. Serveru virtualizācija privātā mākonī optimizēs gan uzņēmuma operatīvās, gan arī kapitālizmaksas. Privātais mākonis ļauj koncentrēties uz uzņēmējdarbības attīstību un izaugsmes stratēģiju, izmantojot IT procesus efektīvi un neriskējot ar ilgstošām dīkstāvēm. Izveidojiet virtuālo serveri, piemēram, programmas testēšanai, pēc testu beigām to dzēsiet, un mēneša beigās maksājiet par servera izmantošanu tikai testēšanas periodā.

MUMS UZTICAS

SAISTĪTIE RISINĀJUMI

Serveru virtualizācija mākonī

Pilnībā automatizēta IaaS platforma pašapkalpošanās režīmā. Izveido savu unikālo mākoņrisinājumu!

Uzzināt vairāk
Monitorings

Viegli pielāgojams un ērti lietojams risinājums jebkuras IKT infrastruktūras komponenšu pieejamības un veiktspējas monitorēšanai, datu apstrādei un vizualizēšanai

Uzzināt vairāk
Datu rezerves kopiju veidošana

Serveru, lietojumu (aplikāciju), darba staciju, Office 365 datu rezerves kopiju veidošanas pakalpojums Jūsu biznesa drošībai, izmantojot Veeam tehnoloģijas

Uzzināt vairāk

DROŠI SAZINIES AR MUMS

Atstājiet savus kontaktus un mūsu klientu apkalpošanas speciālisti ar jums sazināsies 24 stundu laikā

Krišs Kundziņš

IT infrastruktūras pārvaldnieks