WDM

Telia piedāvā operatoriem un citiem klientiem nomāt izdalītus punkts-punkts datu pārraides līnijas ar ātrumu no 1 Gbps līdz pat 100 Gbps starp lielākajām pilsētām ne tikai Latvijā, bet arī Skandināvijā un citām vietām Eiropā un pasaulē. Pakalpojuma nodrošināšanā Telia izmanto savu maģistrālo optisko šķiedru pamattīklu kā arī izbūvētos starpsavienojumus ar Telia Carrier tīklu.

IZDALĪTI PUNKTS-PUNKTS SAVIENOJUMI

Mūsu WDM pakalpojumi atbalsta plaša veida lielus ātrumus prasošus pielietojumus kā, piemēram, video pārraides, datu centru rezervēšanu, operatoru mezglu punktu savienojumi. WDM savienojumu vienkāršība un caurspīdība pret augstāku datu pārraides līmeņu protokoliem ir pareizā izvēle Jūsu tīkla mezglu punktu savienošanai, izmantojot šos Izdalītos punkts-punkts savienojumus.

PIESLĒGUMU ĀTRUMI LĪDZ 100G

Ja savienojumi ar 10G ātrumu Jums nav pietiekami Jūsu vajadzībām, Jums ir pieejami arī 100G savienojumi. Varam nodrošināt arī savienojums ar dažādiem citiem pieslēgumu ātrumiem un tipiem.

PAKALPOJUMA PIEEJAMĪBA

Pakalpojums ir pieejams gan lielākajās Latvijas pilsētās, gan starp tām, kā arī citur Baltijā, Skandināvijā, Eiropā un pasaulē sadarbībā ar Telia Carrier.

IESPĒJAS

  • Nerezervēta līnija
  • 2 neatkarīgas līnijas

REZERVĀCIJA

Jūs varat izmantot gan vienas līnijas, gan rezervētu līniju tīkla topoloģijas savu mezglu punktu savienošanai, balstoties uz savām vajadzībām pēc pakalpojuma pieejamības un biznesa vajadzībām.

PRIEKŠROCĪBAS

Datu pārraides ātrums no 1 Gbps līdz pat 100 Gbps

Garantēts ātrums, aizture un caurspīdīgums pret izmantotajiem protokoliem

Iespējamas 2 neatkarīgas līnijas/ maršruti

Tiek izmantota pašu infrastruktūra

Interface Iespējas
Ethernet1 GE
10 GE
40 GE
100 GE
SDHSTM 16/ OC 48
STM 64/ OC 192
STM 256/ OC 768
ODUOTU 1
OTU 2
OTU 2e
OTU 3
OTU 4

TEHNOLOĢISIKIE PARTNERI