Videonovērošana

Ērts risinājums, kas ļauj izmantot ātra interneta un mākoņskaitļošanas priekšrocības, un garantē izcilu veiktspēju

Cenrādis

DROŠS UN UZTICAMS RISINĀJUMS

Pakalpojuma nodrošināšanai tiek izmantotas kvalitatīvās UBIQUITI iekārtas un lietošanā ērtie tehniskie risinājumi. Apvienojot Telia un Ubiquiti zināšanas un tehnoloģijas, mēs spējam nodrošināt pakalpojumu ar augstu klientu datu aizsardzības drošību un veiktspēju.

IZVĒLIES GLABĀT DATUS LOKĀLI VAI MĀKONĪ

Risinājums ļauj glabāt ierakstus lokāli vai Telia mākonī, abos gadījumos nodrošinot ērtu piekļuvi, pārvaldību un drošību.

LIETO NO JEBKURAS IERĪCES

Videonovērošanas platformu ir ērti lietot no datora vai jebkuras mobilās ierīces. Risinājuma pārvaldība – konfigurēšana un lietotāju tiesību deleģēšana – ir ērti veicama attālināti, izmantojot platformas pašapkalpošanās funkcionalitāti. Saņem viedos paziņojumus no platformas par Tevi interesējošiem notikumiem savā mobilajā ierīcē.

PLAŠAS KONFIGURĒŠANAS IESPĒJAS

Risinājumā tiek piedāvāts izdalīts videonovērošanas kontrolieris ar plašām parametru, kustību un aklo zonu definēšanas iespējām un lietotāja noteiktu ierakstu glabāšanas ilgumu un apjomu.

CENTRALIZĒTA ADMINISTRĒŠANA

Izdalīts kontrolieris mākonī ļauj centralizēti lietot un pārvaldīt vienlaikus līdz pat 100 kamerām dažādās ģeogrāfiskās lokācijās. Savukārt, lokāls kontrolieris ļauj pārvaldīt līdz pat 20 kamerām vienā lokācijā. Vairāki lokālie kontrolieri ir pārvaldāmi centralizēti. Lai arī kāds risinājums būtu izvēlēts, Telia videonovērošanas platforma nodrošina vienlīdz augstu drošību un lietošanas ērtumu.

Gadījumā, ja videonovērošanas pakalpojuma ietvaros tiek izmantots koplietošanas kontrolieris, ieraksti tiek glabāti 2 nedēļas.

PAKALPOJUMS IR PAREDZĒTS

Uzņēmumiem ar vairākām filiālēm

Bankām ar filiāļu un bankomātu tīklu

Sezonas un mazajam biznesam

Personāla
uzraudzībai

UBIQUITI VIDEOKAMERU PIEDĀVĀJUMS

MUMS UZTICAS

TELIA VIDEONOVĒROŠANAS RISINĀJUMA PRIEKŠROCĪBAS

Centralizēta un attālināta pārvaldība

Ģeogrāfiski dažādas atrašanās vietas – risinājums viens

Piekļuve kamerām no mobilajām ierīcēm

Augsti drošības standarti ierakstu glabāšanai

Zemas sākotnējās investīcijas

Jums var noderēt

DATU VALSTS INSPEKCIJAS REKOMENDĀCIJA

Datu valsts inspekcija ir sagatavojusi rekomendāciju “DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANAS JOMĀ”, kuras mērķis ir sniegt informāciju par videonovērošanu kā personas datu apstrādi, tādējādi, palīdzot videonovērošanas veicējiem un izmantotājiem nodrošināt veiktās personas datu apstrādes atbilstību FPDAL.

Uzzināt vairāk

SAISTĪTIE RISINĀJUMI

Monitorings

Viegli pielāgojams un ērti lietojams risinājums jebkuras IKT infrastruktūras komponenšu pieejamības un veiktspējas monitorēšanai, datu apstrādei un vizualizēšanai

Uzzināt vairāk