Starptautiskie datu pārraides pakalpojumi

Telia Latvija sadarbībā ar Telia Company grupas uzņēmumiem piedāvā plašu starptautisko datu pakalpojumu klāstu. Mēs spējam piedāvāt risinājumu, kas spēj vislabāk risināt Jūsu specifiskās vajadzības, nevis cerēt, ka viens pakalpojums derēs visam.

RISINĀJUMI OPERATORIEM UN STARPTAUTISKAJIEM KLIENTIEM

INTERNETA PIESLĒGUMI

Telia globālais internets (GI) ir produkts, kas piedāvā piekļuvi internetam uzņēmumiem un vairumtirgotājiem. GI ir starpnieka produkts, kas ļauj Telia piedāvāt standarta interneta pakalpojumus, ko sniedz vietējie interneta pakalpojumu sniedzēji saviem klientiem B2B un B2O segmentos, kā arī spēt iegādāties pakalpojumus no citām Telia pārstāvētajām valstīm Ziemeļvalstu un Baltijas reģionos. Globālais internets nodrošina lokālu/vietēju savienojumu ar internetu, vienu vai vairākām publiskām IP adresēm, ar vai bez Telia pārvaldītu gala iekārtu.  

SAVIENOJUMI AR INTERNETA APMAIŅAS PUNKTIEM

Mēs piedāvājam iespēju attālināti izveidot tiešo savienojumu ar vadošajiem Interneta apmaiņas punktu pakalpojumu sniedzējiem (IXPs). Piekļūsti vienam vai vairākiem IXPs vienā fiziskā savienojumā. Jūs varat apmainīties ar interneta trafiku vairākos IXPs bez fiziskās aparatūras un tās izvietošanas izmaksām katrām no šīm vietām. Patreiz pakalpojums ir pieejams ar sekojošais IXPs- LINX, AMS-IX, DE-CIX, ESPANIX un MSK-IX. Pieejamie ātrumi ir no 100Mbps līdz 10Gbps.

WDM

Ja Jums ir nepieciešamība pārraidīt lielus datu apjomus starp noteiktiem tīkla mezglu punktiem, tad WDM pakalpojumu grupa ir īstais risinājums Jūsu vajadzībām. Ja savienojumi ar 10G ātrumu Jums nav pietiekami Jūsu vajadzībām, Jums ir pieejami arī 100G savienojumi. Varam nodrošināt arī savienojums ar dažādiem citiem pieslēgumu ātrumiem un tipiem. Pakalpojums ir pieejams Baltijā, Skandināvijā, Eiropā un citur pasaulē kopumā vairāk kā 300 piekļuves punktos 35 valstīs.

CLOUD CONNECT

Jums ir iespēja savienot savu uzņēmuma lokālo tīklu ar pasaules vadošajiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem kā AWS, Google, Azure, Oracle un IBM, izveidojot privātu un izdalītu savienojumu, kas apiet publisko internetu. Šādi Jūs iegūsiet vairāk kontroles par pieejamo piekļuves ātrumu, augstāku drošību, pieejamību un zemāku latentumu. Savienojumus ar vairākiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem ir iespējams saņemt vienā portā.

CARRIER ETHERNET, MPLS VPN un SD-WAN

Ja Jums ir nepieciešamība apvienot Jūsu lokālos tīklus dažādās valstīs vienotā Wide Area Network (WAN) tīklā, Jums ir iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajiem CARRIER ETHERNET, MPLS VPN un SD-WAN pakalpojumiem, kas vislabāk atbilst Jūsu tehniskajām, tīkla topoloģijas, drošības, kvalitātes, pieejamības un finansiālajām prasībām.

PRIEKŠROCĪBAS

Saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus no viena pakalpojuma sniedzēja.

Telia Company ir vadošais IKT pakalpojumu sniedzējs Baltijas un Ziemeļu valstīs.

Telia Carrier ir viens no pasaules lielākajiem starptautisko pakalpojumu sniedzējiem, kas spēj nodrošināt vistiešāko saiti starp dažādiem klientiem un saturiem.

Tā kā Telia Carrier pārvalda savu globālo optisko tīklu, mēs paši varam garantēt pakalpojumu kvalitāti.

TEHNOLOĢISKIE PARTNERI