Layer 3 VPN

Izolēta tīkla infrastruktūra organizācijām, kuras pārvalda filiāļu tīklus un kurām nepieciešama pastāvīga un droša informācijas apmaiņa starp filiālēm, apejot publisko internetu.

L3 MPLS VIRTUĀLAIS PRIVĀTAIS TĪKLS (VPT)

Telia VPT risinājums piedāvā izolētus L3 datu pārraides tīklus. Servisa mērogojamība nodrošina gan vienkāršus slēgumus bez gala iekārtām, gan komplicētākus, iekļaujot iekārtas un maršrutēšanu.  

Savienojumi ar Baltijas un Eiropas lielākajiem operatoriem, kā arī klātesamība būtiskos maršrutu apmaiņas punktos paver iespējas nodrošināt servisus ne tikai Latvijā un Baltijā, bet arī ārpus tās robežām, kā arī apvienot vienā loģiskā VPT infrastruktūrā vairāku operatoru nodrošinātos VPT tīklus.    

KLIENTA KONTROLĒTS IP VIRTUĀLAIS PRIVĀTAIS TĪKLS (KKVPT)

Telia nodrošināts KKVPT risinājums ir paredzēts klientiem, kuriem ir nepieciešams L3 MPLS VPT, bet ir pašiem sava tīkla topoloģija un dizains apvienojumā ar klienta pārvaldītām tīkla iekārtām. Produkts ir izmantojams kā daļa no SD-WAN, bezvadu LAN tīkliem vai bāzes staciju savienojumiem. Doto risinājumu var izmantot kopā ar DataNet servisu, tādējādi paplašinot pakalpojuma sniegšanas ģeogrāfiskās robežas. Standarta situācijā klients nodrošina iekārtas uzturēšanu, savukārt, Telia veic pakalpojuma ierīkošanu kopā ar iekārtas uzstādīšanu.

DATU TĪKLS (DATANET)

Pakalpojums ir paredzēts uzņēmumiem, kuru biznesa procesu nepārtrauktībai būtiskas ir datu komunikācijas gan lokālā, gan starpvalstu mērogā. Elastīgs IP komunikāciju risinājums, kas apvieno klienta lokālos tīklus dažādās ģeogrāfiskās lokācijas vienā vienotā virtuālā datu pārraides tīklā. Katrs no piekļuves punktiem tiek slēgts izmantojot tehnoloģijas un risinājumus atkarībā no ģeogrāfiskās lokācijas un pakalpojuma kvalitātes prasībām.  

PRIEKŠROCĪBAS

SASNIEDZAMĪBA

Pieejams praktiski visā Latvijas teritorijā. Iespēja savienot divus vai vairākus infrastruktūras segmentus no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. 

MĒROGOJAMĪBA

Savienojumi ar starptautiskajiem operatoriem nodrošina pakalpojuma pieejamību globālā līmenī.

ĪPAŠS ATBALSTS

Tehniskais atbalsts 24/7

DROŠĪBA

Papildus drošībai ir iespēja izmantot Nākamās Paaudzes ugunsmūra (NGF) risinājumu.

PAKALPOJUMS PIEMĒROTS

FINANŠU IESTĀDĒM

MAZUMTIRDZNIECĪBAS UZŅĒMUMIEM

VALSTS UN PAŠVALDĪBU IESTĀDĒM

RAŽOTĀJIEM

TEHNOLOĢIJU PARTNERI

Mums uzticas

SAISTĪTIE RISINĀJUMI

Monitorings

Viegli pielāgojams un ērti lietojams risinājums jebkuras IKT infrastruktūras komponenšu pieejamības un veiktspējas monitorēšanai, datu apstrādei un vizualizēšanai

Uzzināt vairāk