Internets

Mēs piedāvājam interneta pieslēgumus, kuriem nav ierobežojumu attiecībā uz pārraidāmās informācijas apjomu, kā arī nodrošinām vienādu ātrumu Latvijas un starptautiskajai datu plūsmai.

LĪGUMA KOPSAVILKUMS

INTERNETA PAKALPOJUMI

Sākot ar vienkāršiem mazas kapacitātes interneta pakalpojumiem līdz moderniem ātrgaitas risinājumiem – Telia nodrošina interneta pakalpojumu risinājumus ikvienai vajadzībai.

Globāli savienojumi ar Telia Carrier, Rostelecom un MSK-IX datu apmaiņas punktiem nodrošina pieejamu un stabilu savienojumu ar starptautiskajiem resursiem. Telia arī ir viens no trīs Latvijas Interneta apmaiņas punkta (LIX) uzturētājiem, nodrošinot izcilu savienojamību arī reģionā. Telia kā RIPE NCC biedrs var nodrošināt autonomās sistēmas iegādi un uzturēšanu. Kā vietējais interneta reģistrs (LIR) mēs varam piedāvāt dažāda lieluma gan IPv4, gan IPV6 adrešu kopumus.

IP TRANZĪTA PAKALPOJUMI

IP tranzīta pakalpojums organizācijām vai interneta pakalpojumu sniedzējiem tiek nodrošināts, izmantojot BGP protokolu un maršrutu sarakstu atkarībā no klienta vajadzībām. Var tikt veidotas dažādas maršrutēšanas tabulas, piemērām, starptautisko, Latvijas un noklusējuma maršrutu. Starptautiskie savienojumi ar Telia Carrier, kā arī privāti savienojumi ar lielākajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem Latvijā un dalība Latvijas Interneta apmaiņas punktā (LIX) nodrošina reģionālo un starptautisko tīklu pieejamību, resursu sasniedzamību, izmantojot optimālākos un ātrākos datu pārraides ceļus

GLOBĀLAIS INTERNETS

Telia globālais internets (GI) ir produkts, kas piedāvā piekļuvi internetam uzņēmumiem un vairumtirgotājiem. 

GI ir starpnieka produkts, kas ļauj Telia piedāvāt standarta interneta pakalpojumus, ko sniedz vietējie interneta pakalpojumu sniedzēji saviem klientiem B2B un B2O segmentos, kā arī spēt iegādāties pakalpojumus no citām Telia pārstāvētajām valstīm Ziemeļvalstu un Baltijas reģionos.

Globālais internets nodrošina lokālu/vietēju savienojumu ar internetu, vienu vai vairākām publiskām IP adresēm, ar vai bez Telia pārvaldītu gala iekārtu.  

RIPE NCC

Telia Latvija  RIPE NCC biedrs un vietējais interneta reģistrs (LIR) Latvijā sniedz dažādus pakalpojumus saistībā ar RIPE datu bāzi: 

 • pieprasījumi iegādāties IPv4, IPv6 un BGP ASN galalietotāju vārdā;
 • klientu resursu pārvaldīšana;
 • IP adrešu pirkšana un pārdošana;
 • klienta reverso DNS objektu izveidošana un uzturēšana;
 • ROUTE objektu izveidošana un uzturēšana, kas operatoriem ļauj konfigurēt maršrutētājus un veikt tīkla plānošanu;
 • piešķirto IP adrešu resursu sertificēšana, izmantojot resursu sertifikācijas (RPKI) pakalpojumu.

  TELIA PRIEKŠROCĪBAS

  STABILITĀTE

  Garantēts simetrisks ātrums

  SASNIEDZAMĪBA

  Telia ir viens no 3 Latvijas interneta apmaiņas punkta turētājiem

  PAMANĀMĪBA

  Savienojumi ar lielākajiem interneta apmaiņas punktiem Eiropā un pasaulē

  DROŠĪBA

  Telia ir RIPE NCC biedrs un LIR (Local Internet Registry)

  Mums uzticas

  SAISTĪTIE RISINĀJUMI

  Monitorings

  Viegli pielāgojams un ērti lietojams risinājums jebkuras IKT infrastruktūras komponenšu pieejamības un veiktspējas monitorēšanai, datu apstrādei un vizualizēšanai