CDN Satura piegādes tīkla tehnoloģija

Ātrākai un drošākai mājaslapu, video un aplikāciju failu piegādei

CDN TEHNOLOĢIJA

CDN Satura piegādes tīkls ir pakalpojums, kas nogādā failus tuvāk lietotāja ģeogrāfiskajai atrašanās vietai, lai uzlabotu lapas ielādes ātrumu. 

ĀTRDARBĪBA UN VEIKSTSPĒJA

Tiešraižu video lādēsies daudz ātrāk un fonā turpinās ielādi, lai sniegtu nepārtrauktu video straumējumu neatkarīgi no interneta ātruma. Spēs izturēt neierobežotu lietotāju vienlaicīgu pieslēgumu skaitu.

VIDEO TIEŠRAIDES UN TV KANĀLI

Tiešraidēm CDN tehnoloģija pielāgojās interneta ātrumam, lai iecienītā sporta vai mūzikas pārraide strādātu reāllaikā un bez pārtraukumiem.
Video nomām un TV kanāliem pat ļoti kvalitatīva 4k filma ielādēsies ātri un labākajā iespējamā kvalitātē jebkurā ierīcē.

MONITORINGS UN PĀRVALDĪBA

Monitorēt savu internetveikalu Black friday izpārdošanu laikā vai koncerta tiešraidi brīžos, kad ir liels lietotāju pieplūdums. CDN tehnoloģija spēj uzņemt jebkuru lietotāju plūsmu vienlaikus aizsargāt no DDos uzbrukumiem.

Mums uzticas

SAISTĪTIE RISINĀJUMI

RISINĀJUMI E-KOMERCIJAI UN PORTĀLIEM

Katrai mājaslapai, e-komercijas vai lojalitātes portālam ir daļa ar statiskiem koda failiem, kuri mainās retāk kā reizi diennaktī. Šos failus nogādājot pa CDN tīklu tiek nodrošināts tas, ka lietotājs saņem visu statisko informāciju no tuvākā servera, bet dinamisko informāciju no pamatservera. Tas palīdz samazināt laiku, ar kādu dati pārvietojās no servera līdz lietotājam. Šis datu pārraides laiks ir niecīgs katram pieprasījumam atsevišķi, bet kopā pieprasījumu summa var veidot dažu milisekunžu aizturi, kas ietekmē lietotāju pieredzi.

Uzzināt vairāk
RISINĀJUMI MEDIJIEM UN SATURA ĪPAŠNIEKIEM

Video faili ir ar vēl mazāku mainību līdz ar to šos failus var izvietot lielā apjomā ģeogrāfiski vistuvāk lietotājam un izvairīties no ielādes un buferēšanās negatīvās pieredzes.

Aplikāciju failu izplatīšanai parasti tiek izmantoti dažādu failu pārsūtīšanas risinājumi, kas nodrošina lielu failu augšupielādi un piegādi dažādiem vajadzībām (reklāmas materiālu, būvniecības projektu vai aplikācijas atjaunojuma iso failu utt.). Ja kolēģi atrodas dažādās valstīs vai kontinentos, tad šo failu nogāde var aizņemt ļoti daudz laika, pārtraukt to lejupielādi dēļ pārlūka ierobežojumiem (timeout). CDN piegādes tīkls nodrošina šo failu drošu un ātru nogādi tikai tiem, kam tā paredzēta.

Uzzināt vairāk