Ugunsmūris

Telia Latvia kā nozares vadošais kiberdrošības uzņēmuma Palo Alto Networks oficiālais CSSP partneris piedāvā plašu drošības risinājumu klāstu gan mākoņdatošanas, gan lokālajā vidē. Atkarībā no biznesa specifikas un ikdienas datu pārraides apjoma iespējams izstrādāt pielāgotus ugunsmūra risinājumus, lai tie atbilstu nepieciešamajām prasībām un nodrošinātu augsta līmeņa drošību atbilstoši jaunākajām drošības funkcijām un tendencēm.

Mēs piedāvājam trīs galvenos ugunsmūra izvietošanas veidus:

 • Fiziskas ugunsmūra ierīces noma uz vietas esošiem vai datu centra risinājumiem.
 • Telia mākoņa infrastruktūrā izvietotu virtuālā ugunsmūra ierīču noma mākoņrisinājumiem.
 • Virtuālā ugunsmūra licences noma, kas izmantojama klienta datu centrā vai lokālajos risinājumos.

Neatkarīgi no tā, kurš risinājums tiek izvēlēts, ražotājs nodrošina vienotu lietotāja saskarni gan ar grafisko (tīmekļa), gan ar CLI piekļuvi vadības, konfigurācijas un uzraudzības funkcijām. Atkarībā no veiktspējas pieprasījumiem iespējams izvēlēties vienu no šiem risinājumiem:

Ugunsmūra piedavājums

Veiktspēja

Ugunsmūra caurlaidība (lietotnes ID)

Draudu novēršana/IPSec VPN caurlaidība

Jaunas sesijas sekundē

TL-NGF-50

līdz 200 Mbps

līdz 100 Mbps

3000

 

 

 

 

TL-NGF-100

līdz 2 Gbps

līdz 1 Gbps

15000

 

 

 

 

TL-NGF-300

līdz 4 Gbps

līdz 2 Gbps

30000

 

 

 

 

TL-NGF-500

līdz 8 Gbps

līdz 4 Gbps

60000

 

 

 

 

TL-NGF-700

līdz 16 Gbps

līdz 8 Gbps

120000

 

Pēc atbilstoša TL-NGF piedāvājuma izvēles jāizvēlas arī viens no trīs funkciju komplektiem:

 • BASIC - Palo Alto Networks VM, and Premium Support

Bez abonementa, tikai pamata lietojumprogrammas ugunsmūris. Šis komplekts iekļauj VM sērijas virtualizēto nākamās paaudzes ugunsmūri, lietojumprogrammu un lietotāju redzamību un kontroli (lietotnes ID un lietotāja ID) IPsec un SSL šifrēšanas/atšifrēšanas, NAT un tīkla segmentācijas iespējas. Šis komplekts ir ideāli piemērots esošās infrastruktūras migrēšanai no pamata ugunsmūra uz nākamās paaudzes ugunsmūri.

 • BUNDLE1 - Palo Alto Networks VM, Threat Prevention and Premium Support

Papildu draudu novēršanas funkcija. Šis komplekts iekļauj VM sērijas nākamās paaudzes ugunsmūri ar draudu novēršanas abonementu, piedāvājot visas BASIC komplekta iespējas, kā arī:

 1. Ielaušanās novēršanu.
 2. Aizsardzību pret ļaunprogrammatūrām.
 3. Komandu un kontroles (spiegprogrammatūru) aizsardzību.
 4. Antivīrusu.
 • BUNDLE2 - Palo Alto Networks VM, Threat Prevention, WildFire, PAN-DB URL Filtering, Global Protect, and Premium Support

Papildu draudu novēršana, WildFire, URL filtrēšana un Global Protect funkcijas. Pakalpojumu sniedzēji var aizsargāt mobilo sakaru lietotājus un izmantot Palo Alto Networks draudu inteliģences mākoni, lai automātiski nodrošinātu preventīvus pasākumus pret kiberuzbrukumiem.

 1. Automātisku kiberuzbrukumu, kas tiek īstenoti, izmantojot nezināmas ļaunprogrammatūras tīmekļa plūsmā, SSL šifrētā datu plūsmā, e-pasta protokolos un FTP, novēršana.
 2. Ar tīmekli saistītu draudu novēršana, pastāvīgi atjauninot datus par ļaunprātīgām URL.
 3. Mākoņdrošība interneta datu plūsmai.
 4. SSL VPN un mobilo ierīču pārvaldība.
 5. Tīmekļa un e-pasta filtrēšana.

Vairāk par Palo Alto nākamās paaudzes funkcijām:

Draudu novēršana – pierādīta aizsardzība pret tīkla un lietojumprogrammu ievainojamību (IPS), vīrusiem, spiegprogrammatūrām un nezināmiem draudiem visos lietojuma veidos.

WildFire – mākonī balstīts analīzes pakalpojums, kas ir nozares visprogresīvākais analīzes un profilakses risinājums un kas nodrošina īpaši efektīvu aizsardzību pret „zero-day” uzbrukumiem un ļaunprogrammatūrām. Pakalpojumā tiek izmantota unikāla vairāku tehnoloģiju pieeja, kas apvieno dinamisku un statisku analīzi, novatoriskas mašīnmācīšanās metodes un revolucionāru uzstādīšanas vietas analīzes vidi, lai atklātu un novērstu pat visnepamanāmākos draudus.

PAN-DB URL filtrēšana – novērš uzbrukumus, kas izmanto tīmekli kā uzbrukuma platformu, tostarp pikšķerēšanas saites e-pastos, pikšķerēšanas vietnes, HTTP balstītas komandas un kontroli, ļaunprātīgas vietnes un lapas, kurās tiek izmantoti ekspluatēšanas komplekti.

Global Protect – GlobalProtect izveido savienojumu ar GlobalProtect vārteju Palo Alto Networks nākamās paaudzes ugunsmūrī, kas mobilajiem lietotājiem sniedz uzņēmuma drošības aizsardzību. Lietotne automātiski pielāgojas galalietotāja atrašanās vietai un savieno lietotāju ar optimālu vārteju, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju visiem lietotājiem un to datu plūsmai, atbrīvojot lietotāju no papildu darbību veikšanas.

Pielāgojamība – izvēloties vienu no trīs piedāvājumiem (komplektiem), varat izvēlēties arī vienu no trīs licencēšanas periodiem: mēnesis, gads vai trīs gadi. Ikvienu licenci iespējams vienkārši paplašināt vai uzlabot.

Mērogojamība - Mērogojamības funkcija nodrošina lielisku iespēju atjaunināt vai pazemināt ugunsmūra licences tipu jebkurā laikā, atkarībā no datu plūsmas jaudas pieauguma vai samazinājuma, infrastruktūras pieauguma vai citiem iemesliem.

Redzamība – ar centralizēto Panorama vadības sistēmu mēs nodrošinām katra Palo Alto drošības risinājuma ieviešanas reģistrēšanu, analīzi un ziņošanu, kā arī nodrošinām pilnīgu datu pārredzamību, tostarp iespējamos ļaunprogrammatūras/uzbrukumu draudus.

Mūsu tehnoloģiskais partneris

Norādiet savu e-pasta adresi vai telefona numuru un mēs ar Jums sazināsimies