MŪSU STĀSTS

Mūsu inovatīvie, drošie un elastīgie biznesa risinājumi palīdz tūkstošiem klientu būt savienotiem ar visu, kas viņiem ir svarīgs, un tieši tā, kā tas viņiem ir vajadzīgs. Esam daļa no Telia Company – jaunās paaudzes telekomunikāciju uzņēmuma – un ik dienu apkalpojam miljoniem klientu vienā no komunikāciju ziņā vispieejamākajiem reģioniem pasaulē. Mēs esam kļuvuši par digitālās ekosistēmas centru, dodot iespēju cilvēkiem, uzņēmumiem un visai sabiedrībai kopumā būt pieejamiem un sazināties katram piemērotā veidā 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā un 365 dienas gadā.

PIEKĻUVES BRĪVĪBA

Sākot ar programmatūras licenču nomu, kas dod iespēju strādāt ar jaunākajām programmatūrām, un beidzot ar drošiem biznesa līmeņa datu uzglabāšanas risinājumiem, Telia pakalpojumi vienmēr tiek izstrādāti tā, lai uzņēmumiem būtu iespēja izmēģināt un izmantot tos bez ilgtermiņa līgumiem vai saistībām.

NEPĀRTRAUKTS INOVĀCIJU CEĻŠ

Apliecinājums tam, ka Telia nemitīgi virzās uz priekšu, ir Telia jaunās paaudzes mākoņpakalpojumi, piedāvājot tos mūsu klientiem pēc principa “maksā tikai par to, ko izmanto”. Mēs vienmēr esam gatavi radīt īpašus risinājumus prasīgiem klientiem. Jūs vienmēr varat paļauties uz mūsu sertificētajiem profesionāļiem, kuri palīdzēs jums spert jebkuru soli virzienā uz augsta drošības līmeņa mākoņa infrastruktūru.

GLOBĀLS SPĒKS

Latvijā Telia ir bijis uzticams partneris daudziem vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem biznesa tehnoloģiju segmentā. Uzņēmums darbojas kopš 1992. gada un tas pilnībā pieder Telia Company – vadošajam telekomunikāciju uzņēmumam Ziemeļvalstīs un Baltijā.

 

Uzzināt vairāk par Telia Company

ATTĪSTĪBA

KOMANDA

MIKUS OZOLS Izpilddirektors #CEO #LEADERSHIP
MĀRTIŅŠ PAURS Komercdirektors #CCO #SALES
KRISTAPS BLŪMS Tehniskais direktors #CIO #IT
EDGARS JANSONS Finanšu direktors #CFO
NORBERTS OSĪTIS Mediju risinājumu vadītājs #SOLUTIONSFORMEDIA
JĀNIS KUIVA Datu pārraides nodaļas vadītājs #IP
SVETLANA NAZARKEVIČA Pārdošanas direktore #SALES #RELATIONSHIP
KRIŠS KUNDZIŅŠ IT infrastruktūras pārvaldnieks #IT
MĀRIS PODINSKIS Vecākais pārdošanas vadītājs #SALES
ILGVARS BAKMANIS Pārdošanas atbalsta vadītājs #SALESSUPPORT
tas vari būt tu pieteikties

Pierādījums mūsu kompetencei

DROŠI SAZINIES AR MUMS

Atstājiet savus kontaktus un mūsu klientu apkalpošanas speciālisti ar jums sazināsies 24 stundu laikā

Ilgvars Bakmanis

Pārdošanas atbalsta vadītājs