MŪSU STĀSTS

Mūsu inovatīvie, drošie un elastīgie biznesa risinājumi palīdz tūkstošiem klientu būt savienotiem ar visu, kas viņiem ir svarīgs, un tieši tā, kā tas viņiem ir vajadzīgs. Esam daļa no Tet grupas – telekomunikāciju uzņēmuma – un ik dienu apkalpojam tūkstošiem klientu vienā no komunikāciju ziņā vispieejamākajiem reģioniem pasaulē. 

PIEKĻUVES BRĪVĪBA

Sākot ar programmatūras licenču nomu, kas dod iespēju strādāt ar jaunākajām programmatūrām, un beidzot ar drošiem biznesa līmeņa datu uzglabāšanas risinājumiem, Telia Latvija pakalpojumi vienmēr tiek izstrādāti tā, lai uzņēmumiem būtu iespēja izmēģināt un izmantot tos bez ilgtermiņa līgumiem vai saistībām.

NEPĀRTRAUKTS INOVĀCIJU CEĻŠ

Apliecinājums tam, ka Telia Latvija nemitīgi virzās uz priekšu, ir Telia Latvija jaunās paaudzes mākoņpakalpojumi, piedāvājot tos mūsu klientiem pēc principa “maksā tikai par to, ko izmanto”. Mēs vienmēr esam gatavi radīt īpašus risinājumus prasīgiem klientiem. Jūs vienmēr varat paļauties uz mūsu sertificētajiem profesionāļiem, kuri palīdzēs jums spert jebkuru soli virzienā uz augsta drošības līmeņa mākoņa infrastruktūru.

JAUDĪGS SPĒKS

Telia Latvija ir bijis uzticams partneris daudziem vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem biznesa tehnoloģiju segmentā. Uzņēmums darbojas kopš 1992. gada un tas šobrīd pilnībā pieder Tet grupai – vadošajam telekomunikāciju uzņēmumam Latvijā.

Uzzināt vairāk par SIA Tet uzņēmumu

ATTĪSTĪBA

Pierādījums mūsu kompetencei