MAESTRO RAIMONDA PAULA JUBILEJAS KONCERTA TIEŠRAIDES TRANSLĀCIJU NODROŠINĀS “TELIA LATVIJA”

11 JAN, 2021

Šī gada 12. janvārī ar krāšņu koncertprogrammu Dzintaru koncertzālē tiks svinēta Maestro Raimonda Paula 85. jubileja. Ņemot vērā publisko pasākumu ierobežojumus, koncertu būs iespējams baudīt tikai attālināti, un tā translāciju nodrošinās tehnoloģiju uzņēmums “Telia Latvija”.

Maestro Raimonds Pauls ir izcils komponists, kurš devis neatsveramu ieguldījumu Latvijas kultūrā, un tehnoloģiju uzņēmums “Telia Latvija” ir pagodināts, ka var būt daļa no šī nozīmīgā notikuma, nodrošinot jubilejas koncerta tiešraides translāciju, kas būs pieejama jebkuram Latvijas iedzīvotājam.

Koncerta tiešraides translācija būs vērojama televīzijas kanālā “ReTV” otrdien, 12. janvārī, plkst. 21.25.  “ReTV” ir viens no pieciem bezmaksas pieejamiem televīzijas kanāliem Latvijā, kuru iespējams uztvert 99,6% Latvijas teritorijas. Savukārt, interneta tiešraide mājaslapā www.retv.lv būs pieejama visā pasaulē, sasniedzot tos latviešus, kuri šobrīd atrodas ārzemēs.

Gaidāms pavisam īpašs koncerts

Koncertā kopā ar Maestro uz skatuves redzēsim mūziķus, ar kuriem Raimondam Paulam izveidojušās īpašas muzikālas draudzības vairāku gadu garumā. Līdzās Maestro pie klavierēm uzstāsies dziedātāja Dināra Rudāne un Ance Krauze, nepārspējamais Intars Busulis, daudzpusīgais Daumants Kalniņš, pasaulslavenais tenors Aleksandrs Antoņenko, vokālā grupa “Framest” un Latvijas Radio bigbends. Ar katru no viņiem Raimonds Pauls iestudējis dažādas koncertprogrammas un ieskaņojis albumus. Koncerts ļaus ielūkoties skaistākajos mirkļos no viņu kopprojektiem.

Šajā jubilejas reizē skanēs kompozīcijas no dažādiem R. Paula daiļrades periodiem un koncertprogrammām izcilu latviešu dziedātāju izpildījumā.

Dzirdēsim populārās Maestro dziesmas ar Jāņa Petera vārdiem, kurās savijas romantiska pasaules izjūta, dzimtenes mīlestība un gaiša nostalģija, tāpat arī dziesmas, kas tapušas ar Guntara Rača vārdiem – brīnišķīgas lirikas pērles. Uzlādējoša enerģija ieskanēsies latviešu tautasdziesmu aranžējumos, bet džeza noskaņas un neatkārtojamā Paula klavierspēle atklāsies fragmentos no ekspresīvās svītas “Melnās krāsas” un cikla “Iespaidi”. Jubilejas koncertu papildinās emocionāli ietilpīgās balādes ar Imanta Ziedoņa un Jevgeņija Jevtušenko vārdiem.

Esam kopā ar Maestro viņa 85. jubilejā

Maestro Raimonds Pauls savu 85 gadu jubileju svinēs tieši 12. janvārī. Pateicoties uzņēmuma “Telia Latvija” rīcībā esošajai straumēšanas tehnoloģijai, jebkurš Latvijas iedzīvotājs šajā dienā varēs būt kopā ar Maestro, vērojot īpašo koncertu televīzijas kanālā “ReTV” plkst. 21.25.

Vairāk par koncertprogrammu varat uzzināt Dzintaru koncertzāles mājaslapā: www.dzintarukoncertzale.lv