Jaunumi

TELIA IZVEIDO ATTĀLINĀTO MĀCĪBU PLATFORMU UN IZGLĪTOJOŠU TV KANĀLU

Valstis visā pasaulē ir ieviesušas ārkārtējus un stingrus, bet nepieciešamus pasākumus, lai risinātu SARS-CoV-2 vīrusa, kas negaidīti ir pārsteidzis sabiedrību, izraisītās problēmas. Viena no šo pasākumu visvairāk skartajām nozarēm ir izglītība, jo tika slēgtas skolas un radās daudz neskaidrību par izglītības turpināšanu attālināti. Telia Latvija vērsās pie Izglītības un zinātnes ministrijas ar ideju izveidot un pārraidīt jaunus, īpaši paredzētus izglītojošās televīzijas kanālus bezmaksas apraidē, papildinot tos ar OTT (over-the-top) tīmekļa portālu. Jau pēc trīs nedēļām gaismu ieraudzīja attālinātās izglītības platforma "Tava klase".

Lasīt

DIENAS BIZNESS: JAUNS TELEVĪZIJAS KANĀLS TRIJĀS NEDĒĻĀS

Lai veicinātu attālināto mācību pieejamību, sadarbojoties Izglītības un zinātnes ministrijai un uzņēmumiem Telia Latvija un Veset, kā arī televīzijas kanāliem Sportacentrs.com un Re:TV, ir izveidoti izglītojoši televīzijas kanāli Tava klase un digitālā platforma satura pārraidei tiešsaistē un arhivēšanai

Lasīt

TELIA JAU SESTO GADU VEIKSMĪGI NODROŠINA ATTĀLINĀTU MĀCĪBU SATURA PIEEJAMĪBU RĪGAS 1. TĀLMĀCĪBAS VIDUSSKOLAS SKOLĒNIEM

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola jau 6 gadus veido mācību saturu atbilstoši valsts izglītības programmām un nodrošina tā attālinātu pieejamību saviem skolēniem, izmantojot TeliaSolutions for Media risinājumus.

Lasīt

ESAM GATAVI LATVIJAS IZGLĪTĪBAS SISTĒMAI PALĪDZĒT IZVEIDOT KONKURĒTSPĒJĪGU ATTĀLINĀTAS IZGLĪTĪBAS SISTĒMAS PLATFORMU

Cik tehnoloģiski gatavi esam, lai valsts mērogā nodrošinātu attālinātu izglītības procesu? Mēs - industrijas pārstāvji – esam pilnīgi gatavi. Latvijā veiksmīgi darbojas vairākas tālmācības skolas, no kurām lielākā ir Rīgas 1. Tālmācības vidusskola, kas īsteno izglītības programmas atbilstoši izglītības standartam. Arī Telia Latvija var apliecināt, ka interneta un straumēšanas jaudas Latvijā ir pietiekošas.

Lasīt

JAUNAIS VIRTUĀLO SERVERU INFRASTRUKTŪRAS MEZGLS DĀNIJĀ PALIELINA TELIA KLIENTIEM KOPĒJO PAKALPOJUMU RESURSU KAPACITĀTI PAR 30%

Telia Latvija ar prieku paziņo par jauna virtuālo serveru infrastruktūras mezgla atvēršanu Kopenhāgenā (Dānija). Mēs izvēršam savu pašapkalpošanās infrastruktūras-kā-serviss (IaaS) pakalpojumu jaunā ģeogrāfiskā vietā.

Lasīt