Jaunumi

OFFICE 365 - LABI ZINĀMAIS OFFICE, BET MŪSDIENU BIZNESA VAJADZĪBĀM PIELĀGOTĀ, JAUNĀ VEIDOLĀ

Telia kopš šī gada sākuma saviem klientiem Latvijā piedāvā Office 365 - augstu popularitāti ieguvušo Microsoft risinājumu, kas apvieno jau zināmo un pārbaudīto Office programmatūru ar efektīviem koplietošanas rīkiem uzņēmuma darba organizācijai un uzņēmuma tēla stiprināšanai.

Lasīt

JURISTS ABC: TELIA MĀKOŅPAKALPOJUMI ĻAUJ BŪT MOBILIEM UN NEIEROBEŽOTIEM

"Ērta, ātra tehnoloģisko resursu pieejamība, mobilitāte un neierobežotība - tie ir lielākie Jurists ABC ieguvumi, izmantojot mākoņskaitļošanas risinājumus," teic Jurists ABC uzņēmuma pārstāvis Toms Ritums.

Lasīt

MĀRTIŅŠ PAURS: "IT NOZARĒ KVALIFICĒTA DARBASPĒKA PIEEJAMĪBA LATVIJĀ IR ZEMA."

To, ka IT nozarē kvalificēta darbaspēka pieejamība Latvijā ir zema, apliecina arī svaigākie DESI 2018 (Digitālās ekonomikas un sabiedrības indekss) dati. Piemēram, IKT speciālistu Latvijā ir tikai 2,2% nodarbināto (nemainīgs rādītājs jau vairākus gadus), pretstatā 3,7% Eiropas Savienībā.

Lasīt

JAU SEPTĪTO GADU PĒC KĀRTAS NORISINĀSIES “STRĀDĀ JEBKUR!” DIENA

Šī gada 25.maijā Jaunajā Teikā, laukumā pie kopā strādāšanas telpām “Teikums” Gustava Zemgala gatvē 78, notiks gadskārtējā “Strādā jebkur!” diena, kuras fokusā šogad mijiedarbība starp elastīgu darbu, atvērtu pilsētvidi, tehnoloģijām un radošumu.

Lasīt

RĪGĀ PIEEJAMI TIEŠI UN NEPASTARPINĀTI OPERATORA LĪMEŅA SAVIENOJUMI AR PASAULĒ VADOŠAJIEM MĀKOŅPAKALPOJUMU SNIEDZĒJIEM

Pateicoties Telia Carrier jaunajam Cloud Connect pakalpojumam, tagad arī Rīgā pieejami tieši un nepastarpināti operatora līmeņa savienojumi ar pasaulē vadošajiem mākoņpakalpojumu sniedzējiem.

Lasīt