Jaunumi

TELIA IZVEIDO ATTĀLINĀTO MĀCĪBU PLATFORMU UN IZGLĪTOJOŠU TV KANĀLU

Valstis visā pasaulē ir ieviesušas ārkārtējus un stingrus, bet nepieciešamus pasākumus, lai risinātu SARS-CoV-2 vīrusa, kas negaidīti ir pārsteidzis sabiedrību, izraisītās problēmas. Viena no šo pasākumu visvairāk skartajām nozarēm ir izglītība, jo tika slēgtas skolas un radās daudz neskaidrību par izglītības turpināšanu attālināti. Telia Latvija vērsās pie Izglītības un zinātnes ministrijas ar ideju izveidot un pārraidīt jaunus, īpaši paredzētus izglītojošās televīzijas kanālus bezmaksas apraidē, papildinot tos ar OTT (over-the-top) tīmekļa portālu. Jau pēc trīs nedēļām gaismu ieraudzīja attālinātās izglītības platforma "Tava klase".

Lasīt

OECD IZGLĪTOJOŠO KANĀLU "TAVA KLASE" IEKĻAUJ STARP PASAULES LABĀKAJIEM IZGLĪTĪBAS RISINĀJUMIEM COVID-19 PANDĒMIJAS LAIKĀ

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) pasaules labāko risinājumu vidū izglītības nodrošināšanai Covid-19 pandēmijas laikā iekļāvusi arī Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) radīto izglītojošo televīzijas kanālu Tava klase.

Lasīt

How To Get The Best Slots To Play Online287

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) pasaules labāko risinājumu vidū izglītības nodrošināšanai Covid-19 pandēmijas laikā iekļāvusi arī Latvijas Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) radīto izglītojošo televīzijas kanālu Tava klase. Ar OECD risinājumu sarakstu varat iepazīties šeit: oecdedutoday.com Lai palīdzētu pasaules valstīm labāk pārvarēt Covid-19 izraisītās pandēmijas izaicinājumus izglītības jomā, OECD sadarbībā ar Harvardas Globālās Izglītības inovāciju […]

Lasīt

TELIA IEVIEŠ JAUNUMUS SAVĀ MĀKOŅPAKALPOJUMĀ

Sekojot tendencēm pasaulē un uzklausot klientu vajadzības, esam ieviesuši jaunu uzskaites kārtību Windows licencei, kura ļaus maksāt tikai par tās faktiski izmantoto laiku, kā arī papildinājuši Telia diska masīvu piedāvājumu ar NL SSD disku veidu.

Lasīt

TELIA LATVIJA ATBALSTA MOBILĀS LIETOTNES "APTURI COVID" INICIATĪVU

Iestājoties par sociāli atbildīgu rīcību visas valsts labā, Telia Latvija kopā ar citiem vadošiem Latvijas uzņēmumiem dažādās nozarēs, tādiem kā Swedbank, Luminor, AirBaltic, Bite, BTA, ir kļuvusi par mobilās lietotnes "Apturi Covid" iniciatīvas atbalstītāju.

Lasīt