Jaunumi

OFFICE 365 - LABI ZINĀMAIS OFFICE, BET MŪSDIENU BIZNESA VAJADZĪBĀM PIELĀGOTĀ, JAUNĀ VEIDOLĀ

Telia kopš šī gada sākuma saviem klientiem Latvijā piedāvā Office 365 - augstu popularitāti ieguvušo Microsoft risinājumu, kas apvieno jau zināmo un pārbaudīto Office programmatūru ar efektīviem koplietošanas rīkiem uzņēmuma darba organizācijai un uzņēmuma tēla stiprināšanai.

Lasīt

TELIA MEDIA SERVICES KOMANDA MEKLĒ SEV JAUNU KOLĒĢI - JAUNĀKO IT RISINĀJUMU INŽENIERI

Telia Media Services nodaļa meklē jaunāko IT risinājumu inženieri

Lasīt

TELIA LATVIJA KOPĀ AR BIEDRĪBU “CENTRS MARTA” LATVIJĀ REALIZĒ TELIA COMPANY INICIATĪVU “CHILDREN ADVISORY PANEL”

Telia Latvija sadarbībā ar biedrību “Centrs MARTA” un skolām “Children Advisory Panel” (Skolēnu konsultatīvā komiteja) iniciatīvas ietvaros uzklausīs bērnu padomus un priekšlikumus tiešsaistes dzīvei.

Lasīt

UZ TIKŠANOS IBC2018 TELIA STENDĀ 14.D37 NO 14.-18.SEPTEMBRIM

Arī šogad lepojamies paziņot par savu dalību IBC 2018. Izstādes laikā Telia Media Services komanda kopā ar Telia Latvija vadību tiksies ar esošajiem un potenciālajiem klientiem un partneriem.

Lasīt

LAIPNI LŪDZAM TELIA MEDIA SERVICES

Ir pienācis laiks iet tālāk. Mūsu video platformā ir iekļautas ļoti daudz jaunas taustāmas un netaustāmas, mākonī bāzētās un „uz zemes balstītas”, pielāgotas un vispārējas pieejamības īpašības, un tādēļ mūsu iemīļotais „Cloudy CDN” zīmols vairs pilnībā neatspoguļo mūsu patieso piedāvājumu klāstu. Sakām ardievas „Cloudy CDN”, laipni lūdzam Telia Media Services!

Lasīt