Jaunumi

OFFICE 365 - LABI ZINĀMAIS OFFICE, BET MŪSDIENU BIZNESA VAJADZĪBĀM PIELĀGOTĀ, JAUNĀ VEIDOLĀ

Telia kopš šī gada sākuma saviem klientiem Latvijā piedāvā Office 365 - augstu popularitāti ieguvušo Microsoft risinājumu, kas apvieno jau zināmo un pārbaudīto Office programmatūru ar efektīviem koplietošanas rīkiem uzņēmuma darba organizācijai un uzņēmuma tēla stiprināšanai.

Lasīt

TELIA AICINA UZ TIKŠANOS KLIENTU BROKASTĪS

“Vai ir jēga piesprādzēties pēc negadījuma jeb kā uzturēt uzņēmuma drošību un nodrošināt biznesa nepārtrauktību?” Šoreiz klientu brokastis caurvīs biznesa drošības un nepārtrauktības aktuālās problēmas un risinājumi. Esat laipni aicināti pieteikties!

Lasīt

TELIA INICIĒ BĒRNUS VEIDOT ANIMĀCIJAS FILMAS AR PADOMIEM JAUNĀKIEM BĒRNIEM VESELĪGAI DZĪVEI TIEŠSAISTĒ

2018. gada rudenī vairāk nekā 770 divpadsmit gadus veci bērni piedalījās "Children Advisory Panel" (Skolēnu konsultatīvās komitejas) aktivitātēs un sagatavoja savus padomus veselīgai dzīvei tiešsaistē. Skolēni piedalījās Telia rīkotajās radošajās kopdarbnīcās, kuru ietvaros viņi savus padomus citiem bērniem sagatavoja planšetdatoros īsu animācijas filmiņu veidā.

Lasīt

TELIA LATVIJA KOPĀ AR BIEDRĪBU “CENTRS MARTA” LATVIJĀ REALIZĒ TELIA COMPANY INICIATĪVU “CHILDREN ADVISORY PANEL”

Telia Latvija sadarbībā ar biedrību “Centrs MARTA” un skolām “Children Advisory Panel” (Skolēnu konsultatīvā komiteja) iniciatīvas ietvaros uzklausīs bērnu padomus un priekšlikumus tiešsaistes dzīvei.

Lasīt

UZ TIKŠANOS IBC2018 TELIA STENDĀ 14.D37 NO 14.-18.SEPTEMBRIM

Arī šogad lepojamies paziņot par savu dalību IBC 2018. Izstādes laikā Telia Media Services komanda kopā ar Telia Latvija vadību tiksies ar esošajiem un potenciālajiem klientiem un partneriem.

Lasīt