Jaunumi

OFFICE 365 - LABI ZINĀMAIS OFFICE, BET MŪSDIENU BIZNESA VAJADZĪBĀM PIELĀGOTĀ, JAUNĀ VEIDOLĀ

Telia kopš šī gada sākuma saviem klientiem Latvijā piedāvā Office 365 - augstu popularitāti ieguvušo Microsoft risinājumu, kas apvieno jau zināmo un pārbaudīto Office programmatūru ar efektīviem koplietošanas rīkiem uzņēmuma darba organizācijai un uzņēmuma tēla stiprināšanai.

Lasīt

KĀDĒĻ PROGRAMMATŪRAS IZSTRĀDE UN INFRASTRUKTŪRAS PLĀNOŠANA IR JĀVEIC KOPĀ? ATBILDE – IZMAKSAS UN MĒROGOŠANA UN MĒROGOŠANAS IZMAKSAS.

Bieži gadās, ka programmatūras izstrādātāja galvenais uzdevums ir nodrošināt noteiktu lietotnes funkcionalitāti. Zaļā poga ir zaļa, un sarkanā poga ir sarkana un, piespiežot šīs pogas, tiek ierosināti noteikti procesi. Jautājumi, cik izmaksā pamatā esošā infrastruktūra, kas ir nepieciešama lietotnes izmantošanai, īpaši noteiktā mērogā, reizēm tiek aizmirsti, jo tie vairs nav izstrādātāja problēma.

Lasīt

JĀNIS KUIVA: "DROŠĪBA NAV VIENREIZĒJS PIRKUMS, TĀ IR NEPĀRTRAUKTA DARBĪBA."

Šī gada 5.martā, LU un Microsoft inovāciju centrā aicināja Telia un LIKTA biedri diskutēja par 21.gadsimta uzņēmumu IT drošības izaicinājumiem un risinājumiem. Pasākuma programmu caurvija jautājums "Vai ir jēga piesprādzēties pēc negadījuma?", jo arvien biežāk un skaļāk tiek runāts par dažādiem kibruzbrukumu gadījumiem un to graujošajām sekām.

Lasīt

TELIA LATVIJA AICINA LIKTA BIEDRUS UZ DISKUSIJU PAR IT DROŠĪBU

Telia Latvija aicina pārējos Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) biedrus uz brokastu diskusiju par IT drošības jautājumiem “Vai ir jēga piesprādzēties pēc negadījuma?” Telia Latvija vadošie eksperti Jānis Kuiva un Norberts Ositis dalīsies savās zināšanās par 21. gadsimta uzņēmumu IT drošības izaicinājumiem un risinājumiem, kā arī būs iespēja apmainīties ar reāliem pieredzes stāstiem par kiberuzbrukumiem Latvijas uzņēmumu interneta vietnēm.

Lasīt

PIECI JOPROJĀM DZĪVI MĪTI PAR DATU GLABĀŠANU ĀRPUS SAVA DATORA

Jau apmēram desmit gadus mākoņpakalpojumi ir daudzu uzņēmumu un privātpersonu neatņemama ikdienas sastāvdaļa. Tomēr daļa lietotāju to nemaz neapzinās, un sabiedrībā joprojām valda ne viens vien mīts par tīmekļa risinājumiem. Kopā ar mūsu draugiem - Tildes Jumis un Omniva - apkopojām piecus joprojām dzīvus un apziņā dziļi iesakņojušos mītus un to atspēkojumus.

Lasīt