TELIA VEIKSMĪGI PALĪDZ ATTĪSTĪT TILDES JUMIS PRO MĀKOŅPAKALPOJUMU

Pateicoties eksportam, Tilde kļūst par Eiropas līmeņa spēlētāju

Darbojoties tirgū teju jau 30 gadus, Tilde no maza uzņēmuma ir kļuvusi par vienu no Eiropas vadošajiem valodas tehnoloģiju tirgus spēlētājiem.  Uzņēmums izstrādā mašīntulkošanas sistēmas, virtuālos asistentus, mobilās tulkošanas lietotnes un pareizrakstības rīkus, kā arī nodrošina tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumus produktu pielāgošanai dažādiem tirgiem. Tilde darbojas Baltijas, Eiropas, kā arī ASV tirgos un ir nodibinājusi savas filiāles Lietuvā un Igaunijā.

Taču vietējā tirgū Tilde labāk zināma ar izstrādātajām lietojumprogrammām. Viena no tām ir Tildes Jumis – īpaši Latvijas uzņēmumiem  radīta grāmatvedības un finanšu programma, kura pētījumos vairākkārt iekarojusi populārākās šādas veida programma godu un kuras kopējais klientu loks mērāms vairākos tūkstošos lietotāju.

Telia mākoņtehnoloģiju iespējas palīdz Latvijā attīstīt mūsdienīgo uzņēmumu vadības un grāmatvedības uzskaites risinājumu Tildes Jumis Pro

“Pirms 4 gadiem Latvijas tirgū ieviesām pavisam jaunu risinājumu – uzņēmumu vadības un grāmatvedības mākoņpakalpojumu Tildes Jumis Pro. Un nu varu apgalvot – mākoņpakalpojums Tildes Jumis Pro ir veiksmes stāsts, jo šobrīd šo risinājumu izmanto jau vairāk nekā 3000 uzņēmumi!” uzsver Viesturs Slaidiņš, Uzņēmumu vadības risinājumu attīstības vadītājs.

“Lai veidotu šo risinājumu, bija nepieciešams drošs, stabils un uzticams mākoņpakalpojumu sniedzējs. Pēc vairāku gan lokālu, gan starptautisku mākoņpakalpojumu sniedzēju rūpīgas izvērtēšanas, izvēlējāmies tieši Telia pakalpojumus,” stāsta Viesturs Slaidiņš. “Viena no Telia priekšrocībām bija ļoti ātrs tīkla savienojums ar klientiem, kuri atrodas Latvijā. Tā kā lielākā daļa mūsu klientu atrodas Latvijas teritorijā un datu apmaiņas apjoms risinājumā mēdz būt liels, tieši Telia piedāvātie mākoņpakalpojumi nodrošināja visaugstāko veiktspēju mākoņpakalpojumam Tildes Jumis Pro. Otra priekšrocība ir augsts servisa līmenis un ātra reakcija sarežģītās situācijās. Ja nepieciešamas atrisināt kādus sarežģījumus vai veikt kādas izmaiņas pakalpojuma konfigurācijā, vienmēr varam paļauties uz Telia tehnisko atbalstu, kuru var sazvanīt jebkurā diennakts laikā. Trešā priekšrocība ir konkurētspējīga cena, kas gan nebija būtiskākais faktors pakalpojumu sniedzēja izvēlē.”

Mākoņpakalpojumi ļauj Tildei būt elastīgiem un audzēt klientu apjomu

 “Mākoņpakalpojuma Tildes Jumis Pro klientu skaits ar katru dienu pieaug, līdz ar to pieaug arī mākoņa tehnoloģiju jaudas, kuras nodrošina Telia. Plānojam, ka nākotnē šī tendence tikai turpinās augt, jo arī lielākā daļa no mūsu jauniem klientiem novērtē priekšrocības, kuras sniedz mākoņpakalpojums. Tildes Jumis Pro arī kalpo kā tehnoloģiska platforma mūsu nākamo mākoņpakalpojumu izstrādē un attīstībā,” piebilst Viesturs Slaidiņš.

“Lai nodrošinātu mākoņpakalpojumu Tildes Jumis Pro, mums nav nepieciešami lieli kapitālieguldījumi serveru iegādei. Tā kā maksājam tikai par to, ko patērējam, pieaugot klientu skaitam, vienmēr varam dinamiski palielināt tehnoloģisko kapacitāti,” secina Tilde.

DROŠI SAZINIES AR MUMS

Atstājiet savus kontaktus un mūsu klientu apkalpošanas speciālisti ar jums sazināsies 24 stundu laikā

Ilgvars Bakmanis

Pārdošanas atbalsta vadītājs