DRAUGIEM GROUP: “SADARBĪBA AR TELIA ĻAUJ MUMS INOVĒT!”

No sociālā tīkla mājaslapas pārtop par vairāku veiksmīgu uzņēmumu radītāju

Draugiem.lv veiksmes stāsts ir viens no populārākajiem Latvijā. Uzņēmumu 2004. gadā aizsāka divi tā dibinātāji un programmēšanas inženieris. Tas visus šos gadus ir apvienojis latviešus visā pasaulē, kļūstot par visvairāk apskatīto latviešu mājas lapu, un astoņu gadu laikā kopš dibināšanas uzņēmums pārtapa par Draugiem Group.

Draugiem.lv ir veicinājusi daudzu dažādu startapu attīstību, kas pēcāk kļuva par veiksmīgiem, patstāvīgiem uzņēmumiem. Draugiem Group šobrīd sastāv no 14 uzņēmumiem ar vairāk kā 170 darbiniekiem Latvijā un 300 darbiniekiem ASV. Draugiem Group aptver plašu pakalpojumu loku, kā piemēram, drukas produktu ražošana un izsūtīšana, autoparka kontroles sistēmas risinājumus, SMS mārketinga risinājumus, telemetrijas un GPS ierīču izstrādi, dažādu web aplikāciju un pat televīzijas platformu un sociālo mediju integrācijas. Draugiem Group ikgadējais apgrozījums ir vairāki desmiti miljoni eiro.

Draugiem Group klietnu lokā ir finanšu institūcijas, telekomunikāciju, autotransporta, valsts un pašvaldības iestādes, mediji, būvniecības uzņēmumi, kā arī privātpersonas, kas ļauj tā kopējo klientu skaitu mērīt vairāk nekā 500 000.

Uzņēmuma centrālais birojs atrodas Rīgā, tomēr tirgi, kuros darbojas Draugiem Group uzņēmumi, ir ASV, Spānija, Lietuva, NVS valstis un pat Āfrikas kontinentā. Šobrīd tiek plānots atvērt ražotni Ķīnā un Austrālijā.

Sadarbība ar Telia ļauj inovēt

“2008.gadā sākām sadarbību ar Telia Latvija, izmantojot Telia datu centru ar jaunākajiem serveru risinājumiem,” stāsta Jānis Palkavnieks, Draugiem Group runasvīrs. “Visu mūsu uzņēmumu dati glabājas serveros, kas atrodas vienā no Baltijas modernākajiem datu centriem. Serveri atrodas īpaši aprīkotā ēkā, kurā uzstādītas modernākās apsardzes, ugunsdrošības un tehniskās drošības iekārtas. Datu drošību ik dienu uzrauga mūsu un Telia labākie speciālisti.”

“Papildus datu centra pakalpojumu izmantošanai, kas sevī ietver serveru izvietošanu un apkalpošanu, izmantojam arī ātrgaitas interneta risinājumus un mākoņskaitļošanas pakalpojumus,” uzsver Jānis Palkavnieks. “Ņemot vērā straujo Draugiem Group biznesa paplašināšanos, kas nereti saistīta ar inovācijām, sadarbība ar Telia ļauj risināt tehnoloģiskos izaicinājumus, tāpēc kā lielāko Telia priekšrocību varam minēt elastīgo attieksmi un ātru reaģēšanu uz mūsu kā klienta vajadzībām!”

Jānis Palkavnieks kā piemēru par sadarbību ar Telia min Draugiem Group globālā tirgus sasniegšanai nepieciešamā interneta protokola IPv6 risinājuma ieviešanu: “Piemēram, Āzijas tirgu bez šī risinājuma sasniegt praktiski nevar. Ņemot vērā, ka Telia tehnoloģiskais nodrošinājums IPv6 standartu atbalsta simtprocentīgā apmērā, Draugiem Group kopā ar Telia speciālistiem veiksmīgi ieviesa šo risinājumi un nu var lepoties kā viens no pirmajiem Latvijas uzņēmumiem ar šādu risinājumu!”

Telia – uzticams partneris

“Atskatoties uz līdzšinējo sadarbību ar Telia, varam būt droši par biznesa nepārtrauktību un uzticamību tik svarīgā lietā kā datu drošība un datu pārraide, tāpēc Telia būs pirmais partneris, pie kura vērsīsimies tehnoloģisku jautājumu risināšanā vai kapacitātes palielināšanā, ” teic Jānis Palkavnieks.

“Plānojam paplašināt sadarbību jaunu pakalpojumu attīstībā un izplatīšanā roku rokā ar mūsu ilggadējo partneri. Sadarbībā ir spēks!” uzsver Jānis Palkavnieks.

DROŠI SAZINIES AR MUMS

Atstājiet savus kontaktus un mūsu klientu apkalpošanas speciālisti ar jums sazināsies 24 stundu laikā

Ilgvars Bakmanis

Pārdošanas atbalsta vadītājs