Raksts

LAIPNI LŪDZAM TELIA MEDIA SERVICES

16 Aug 2018

Ir pagājis gads kopš mūsu pirmās veiksmīgās dalības IBC 2017 Amsterdamā, kur mēs prezentējām savu Cloudy CDN platformu un izveidojām sadarbību ar daudziem tiešsaistes mediju un video izklaides uzņēmumiem. Ir ļoti aizraujoši nonākt pie atziņas, ka esam kļuvuši par šo uzņēmumu vērtību ķēdes nozīmīgu daļu! Mūsu izvēlētā pieeja „kopīgi attīstītam ar savu klientu” savu piedāvājumu uzlabošanai un mūsu partneriem sniegtās vērtības ir nodrošinājušas ātru, plūstošu un uz rezultātiem orientētu procesu.

Ir pienācis laiks iet tālāk. Mūsu video platformā ir iekļautas ļoti daudz jaunas taustāmas un netaustāmas, mākonī bāzētās un „uz zemes balstītas”, pielāgotas un vispārējas pieejamības īpašības, un tādēļ mūsu iemīļotais „Cloudy CDN” zīmols vairs pilnībā neatspoguļo mūsu patieso piedāvājumu klāstu. Sakām ardievas „Cloudy CDN”, laipni lūdzam Telia Media Services! Šis ir tas, kas mēs esam Telia – sniedzam novatoriskus un efektīvus risinājumus, sākot no elastīgas mākoņa straumēšanas un globāla CDN tīkla līdz pielāgotai CMS un specializētai liela apjoma transkodēšanas kapacitātei, kur viss iekļauts.

Apmeklējiet mūs IBC2018 14.halles D37 stendā, lai uzzinātu vairāk par mums vai lai vienkārši ar mums patērzētu un iemalkotu kādu dzērienu!

Izstādes laikā „Telia Media Services” komanda kopā ar „Telia Latvija” vadību tiksies ar esošiem un potenciāliem klientiem un sadarbības partneriem. Lai norunātu tikšanos ar mums, lūdzu, atstājiet savus kontaktus Telia IBC profilā, pievienojot mūsu stendu saviem izstādes apmeklējuma plāniem. Mēs apsolām savlaicīgi sazināties ar katru no jums!

Varat nosūtīt arī pieprasījumu tikties, aizpildot kontaktinformācijas veidlapu, ja tas jums šķiet ir ērtāk.