Raksts

JĀNIS KUIVA: “DROŠĪBA NAV VIENREIZĒJS PIRKUMS, TĀ IR NEPĀRTRAUKTA DARBĪBA.”

06 Mar 2019

Telia Latvija sadarbībā ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociāciju (LIKTA) šī gada 5.martā, LU un Microsoft inovāciju centrā aicināja LIKTA biedrus uz diskusiju par 21.gadsimta uzņēmumu IT drošības izaicinājumiem un risinājumiem. Diskusijas laikā bija iespēja arī uzklausīt reālu pieredzes stāstu cīņai ar kiberuzbrukiem delfi.lv vietnei.

Pasākuma programmu caurvija jautājums “Vai ir jēga piesprādzēties pēc negadījuma?”, jo arvien biežāk un skaļāk tiek runāts par dažādiem kibruzbrukumu gadījumiem un to graujošajām sekām. Lai rosinātu IT drošības risku kritiskāku izvērtēšanu, Telia Latvija speciālisti – Datu pārraides nodaļas vadītājs Jānis Kuiva un Mediju pakalpojumu nodaļas vadītājs Norberts Osītis  – uzsākot diskusiju, iepazīstināja klātesošos ar visbiežāk sastopamākajām uzbrukumu metodēm infrastruktūras un informācijas sistēmu līmeņos, minot vairākus aizsardzības risinājumus. Jānis Kuiva diskutējot uzsver: “Drošība nav vienreizējs pirkums, tā ir nepārtraukta darbība. Drošības sistēmu risinājumi, kurus mēs iegādājamies, ir regulāri jāuztur, jāuzrauga un jāpielāgo. Vai jūsu uzņēmumā ir šie trīs “jā!”?”

Aicinām noskatīties prezentāciju video! Detalizētāku informāciju par prezentācijās minētajiem risinājumiem varat iegūt sazinoties ar:

Jānis Kuiva
Datu pārraides nodaļas vadītājs
janis.kuiva@telia.lv

Norberts Osītis
Mediju pakalpojumu nodaļas vadītājs
norberts.ositis@telia.lv