Informācija par sīkdatnēm

Informācija par sīkdatnēm

Telia Latvija par savas tīmekļa vietnes apmeklētāju personas datu aizsardzību rūpējas, ievērojot atbilstošus Latvijā spēkā esošus normatīvos aktus. Apzinoties, ka Jūsu informācija ir vērtīga, Telia Latvija apņemas veikt visus pamatotos pasākumus, lai aizsargātu Jūsu informāciju, kamēr tā ir mūsu rīcībā, taču vienlaicīgi nevaram uzņemties līdzīgu atbildību par citām tīmekļa vietnēm, uz kurām saites esam ievietojuši savā vietnē. Mūsu nolūks ir no tīmekļa vietnes apmeklētājiem iegūto informāciju apkopot un apstrādāt tikai atbilstoši tās ieguves mērķiem, lai spētu piedāvāt Jūsu interesēm atbilstošu informāciju un/vai pakalpojumus.

Kas ir sīkdatnes?

Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūsu datorā vai internetam pieslēgtajā ierīcē var tikt ievietotas sīkdatnes. Tādējādi vietne atceras Jūsu datoru vai ierīci, un tas kalpo vairākiem mērķiem, taču kopumā ar nolūku nodrošināt individualizētāku tīmekļa vietnes apmeklēšanas pieredzi. Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes novieto uz Jūsu datora cietā diska, lai padarītu efektīvāku savu darbību, kā arī, lai sniegtu informāciju attiecīgās vietnes īpašniekiem. Sīkdatņu izmantošana mūsdienās ir standarta prakse vairumā tīmekļa vietņu. Lielākā daļa interneta pārlūku automātiski pieņem sīkdatnes, tomēr Jums ir iespēja pārvaldīt un kontrolēt tās, norādot to interneta pārlūka iestatījumos. Jūs drīkstat jebkurā laikā dzēst sīkdatnes no savas ierīces.  Plašāka informācija par sīkdatņu pārvaldīšanu ir uzzināma vietnē www.aboutcookies.org.

Kādus sīkdatņu veidus izmantojam?

Telia Latvija tīmekļa vietne izmanto četru sīkdatņu veidus: nepieciešamās, funkciju, analītiskās un mārketinga sīkdatnes.

Nepieciešamās sīkdatnes

Mēs izmantojam, lai nodrošinātu interneta vietnes korektu darbību, kā arī saglabā apmeklētāja veiktos sīkdatņu iestatījumus

Funkciju sīkdatnes

Mēs izmantojam, lai nodrošinātu interneta vietnes apmeklētāja izvēlētās valodas iestatījumu saglabāšanu.

Analītiskās sīkdatnes

Mēs izmantojam analītiskus rīkus, kas apkopo informāciju, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni. Tas palīdz mums ne tikai uzlabot vietnes kvalitāti un saturu, bet arī sniegt apmeklētājam pielāgotu piedāvājumu.  Taču analītiskās sīkdatnes identificē tikai izmantoto iekārtu, neizpaužot vietnes apmeklētāja identitāti. Dažas analītiskās sīkdatnes saskaņā ar mūsu stingriem norādījumiem par datu izmantošanas mērķiem pārvalda Google AdWords.

Mārketinga sīkdatnes

Šīs sīkdatnes izmantojam, lai piedāvātu savas vietnes apmeklētāju interesēm visatbilstošākos pakalpojumus vai piedāvājumus. Tās izmantojam arī, lai varētu novērtēt savu reklāmas kampaņu efektivitāti. Mērķa sīkdatnes saskaņā ar mūsu stingriem norādījumiem par datu izmantošanas mērķiem izvieto tādas trešās personas, kā, piemēram, Google AdWords, un tās apmeklētāju izmantotajā iekārtā tiek uzglabātas pastāvīgi.

Iepazīties ar mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm varat šeit: Izmantotās sīkdatnes

Kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļvietni, mēs saglabājam Jūsu ierīcē sīkdatnes, kas mums ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļvietnes darbību (nepieciešamās sīkdatnes). Citas, izvēles sīkdatnes (funkciju, analītiskās un mārketinga sīkdatnes) tiek saglabātas Jūsu ierīcē tikai pēc tam, kad esam ieguvuši Jūsu piekrišanu.

Trešo personu sīkdatnes

Mūsu tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, ko pārvalda trešās personas, piemēram, Google Inc. pakalpojuma “Google Analytics” sīkdatnes. Mēs izmantotam šīs sīkdatnes atbilstoši šai sīkdatņu politikai. Neskatoties uz to, šīs trešās personas var izmantot datus, ko tās iegūst no sīkdatnēm, saviem noteiktiem mērķiem, kurus mēs nevaram kontrolēt. Piekrītot trešo personu sīkdatņu izmantošanai, Jūs piekrītat arī šo personu datu apstrādes darbībām.

Mēs izmantojam “Google Analytics” sīkdatnes mūsu tīmekļvietnes analītikas un mārketinga nolūkiem. Plašāka informācija par Google Inc. privātuma praksi ir pieejama: https://policies.google.com/privacy?hl=lv

Sīkdatņu pārvaldīšana

Apstiprinot  Telia Latvija tīmekļa vietnē uznirstošo paziņojumu par sīkdatņu izmantošanu, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies arī ar to izmantošanas mērķiem šajā vietnē. Mūsu vietnes apmeklētāji var pārvaldīt vai dzēst sīkdatnes pēc saviem ieskatiem. Jūs varat gan izdzēst visas sīkdatnes, kas saglabātas Jūsu datorā, gan arī iestatīt pārlūkprogrammu tādā režīmā, lai sīkdatnes Jūsu ierīcē netiktu saglabātas. Tomēr šajā gadījumā jāņem vērā, ka var tikt traucēta vietnes funkcionalitāte Jūsu iekārtā. Plašāka informācija par sīkdatņu pārvaldīšanu ir uzzināma vietnē www.aboutcookies.org.

Iepriekš izvēlētos sīkdatņu iestatījumus Jūs varat mainīt iestatījumus tīmekļvietnes apakšā, spiežot uz “Sīkdatņu iestatījumi”.

IZMAIŅAS SĪKDATŅU POLITIKĀ

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo sīkdatņu politiku.

SIA „Telia Latvija”

Reģistrācijas numurs: 40003057571
Adrese: Lielvārdes iela 8A, Rīga, LV-1006, Latvija
E-pasta adrese: personasdati@telia.lv

Šī sīkdatņu politika pēdējo reizi atjaunināta 2021.gada 14.oktobrī.