Raksts

TELIA LATVIJA PIEVIENOJAS GLOBĀLAJAM TELIA ZĪMOLAM

24 Nov 2016

SIA “Telia Latvija” kopš 2016. gada 24. novembra ir pievienojusies globālajam Telia zīmolam un turpina veiksmīgi darboties BiT (Biznesa tehnoloģiju) jomā, nodrošinot biznesa klientiem jaunās paaudzes telekomunikāciju un mākoņpakalpojumus.

“Mūsu klientiem ir zināšanas par viņu nozarē nepieciešamajiem risinājumiem, savukārt mums jau šodien ir pieejama nākotnes infrastruktūra un speciālistu pieredze. Mēs ļaujam mūsu klientiem inovēt, vienlaikus viņu risinājumus ieliekot mākonī un ļaujot tiem piekļūt no jebkuras vietas. Visu, ko darām, balstām uz elastīgumu, ātrumu un inovācijām. Vienmēr kritiski novērtējam savu pakalpojumu kvalitāti un nekad neesam baidījušies mainīties un nodrošināt inovācijas mūsu risinājumos tā, lai klienti var nemitīgi attīstīt savu biznesu. Augstu vērtējam klientu uzticību Telia un turpināsim turēt augstu standartu latiņu sev arī nākotnē,” uzsver Mikus Ozols, SIA Telia Latvija izpilddirektors.

“Telia komandu vienmēr ir vadījusi zinātkāre un izaicinājumi, ar ko sastopamies klientu uzdevumos. Mūsu komanda uzdrīkstas darīt ko tādu, ko pirms tam vēl neviens nav mēģinājis. Tā ir Telia panākumu atslēga Latvijas tirgū. Tagad esam gatavi piedāvāt mūsu inovatīvo pakalpojumu klāstu arī globālā tirgus spēlētājiem,” atzīmē Mārtiņš Paurs, SIA Telia Latvija komercdirektors.

SIA Telia Latvija juridiskais nosaukums paliek nemainīgs.