Raksts

TELIA IEVIEŠ JAUNU PAKALPOJUMU – TELIA CLOUDY MONITORING, KAS ĻAUJ KLIENTIEM UZRAUDZĪT SAVU IKT INFRASTRUKTŪRU

17 Jūl 2017

No šodienas Telia piedāvā jaunu mākoņpakalpojumu – Telia Cloudy Monitoring. Šī pakalpojuma izstrādi iniciēja esošo klientu vajadzības un tas ir radīts, lai nodrošinātu IKT infrastruktūras komponenšu pieejamības un veiktspējas uzraudzību, datu apstrādi un vizualizēšanu.

Monitorē visu un visur

Telia Cloudy Monitoring risinājums ir uzbūvēts, izmantojot tehnoloģijas, kas sniedz neierobežotas iespējas pielāgot monitoringu jūsu uzņēmuma vajadzībām. Telia piedāvā uzraudzīt 24/7 režīmā jebkuras IKT (IT un telekomunikāciju) iekārtas darbību, neatkarīgi no tās fiziskās atrašanas vietas, izvēlētā provaidera vai infrastruktūras veida.

Tagad jūsu uzņēmumam būs iespēja monitorēt serverus, datu bāzes, aplikācijas, tīkla iekārtas, UPS u.c. iekārtas – jebko, kas ir sasniedzams tīklā. Telia Cloudy Monitoring nodrošina pilnu pārraudzību pār IKT infrastruktūras darbību: jums būs iespēja savlaicīgi diagnosticēt iespējamos problēmu avotus, izvairīties no dīkstāves un uzlabot jūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Datu pieejamība analīzei palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus resursu optimizācijai un izaugsmes plānošanai.

Pielāgota infrastruktūras uzraudzība

Izveidosim monitoringu kā rīku, kas ideāli piemērots tieši jūsu IKT infrastruktūras komponenšu darbības uzraudzībai – ja mūsu standarta piedāvājums neapmierinās jūsu vajadzības, veiksim izmaiņas tajā vai izveidosim jaunas monitoringa veidnes.

IKT infrastruktūras uzraudzības pakalpojums

Piedāvājam savas zināšanas un resursus Jūsu infrastruktūras pārraudzībai. Mūsu Klientu apkalpošanas dienests saņems un apstrādās notikumus, par trauksmju signāliem informēs jūsu speciālistus atbilstoši monitoringa notikuma klasifikācijai.

Sīkāku informāciju par pakalpojumu un cenām varat iegūt Telia Cloudy mājas lapā vai sazinoties ar savu Telia klientu apkalpošanas speciālistu.

Dairis Utāns
Telia Latvija tirdzniecības pārstāvis
+371 28672281
dairis.utans@telia.lv