Raksts

TELIA AICINA SEKOT 360° VIDEO TIEŠRAIDĒ ZVIEDRIJAS BIZNESA GADA BALVAS 2017 CEREMONIJAI

31 Okt 2017

Stiprinot veiksmīgo sadarbību starp Zviedriju un Latviju, jau devīto gadu pēc kārtas šī gada 2.novembrī Spīķeru koncertzālē no plkst. 14:00 līdz 16:15 norisināsies Zviedrijas Biznesa gada balvas 2017 pasniegšanas ceremonija, kuru organizē Zviedrijas vēstniecība un Zviedrijas Tirdzniecības un Investīciju padome. Pasākumu būs iespējams vērot arī Telia Latvija nodrošinātā 360 grādu video tiešraidē.

Uzņēmumi septembrī tika aicināti pieteikt savus veiksmes stāstus trīs kategorijās – “Ilgtspējīgas attīstības balva”, “Gada jaunais uzņēmējs” un “Tehnoloģiju un inovāciju balva”, kura šogad tiks pasniegta sadarbībā ar Telia Latvija.

Katrai no nominācijām varēja pieteikties ikviens uzņēmums vai organizācija, kas aktīvi darbojas Latvijā. Zviedrijas Biznesa gada balva mērķtiecīgi izceļ veiksmīgus starptautiskas sadarbības un ilgtspējīga biznesa piemērus. Pieteikumus izvērtēja komisija, kurā iekļauti Zviedrijas vēstniecības, Zviedrijas Tirdzniecības un Investīciju padomes, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības Institūta, Zviedrijas Tirdzniecības palātas Latvijā, Pasaules Dabas fonda un Telia Latvija pārstāvji.

Līdz ar oficiālajām runām un balvu pasniegšanu katru gadu pasākumā uzstājas kāda pasaules līmeņa personība, un šogad tā ir grāmatu autore, lektore, pasaules čempione šaušanā un visbeidzot Zviedrijas bruņoto spēku militārpersona – Kristīna Bengstone (Christina Bengtsson). Kristīnas veiksmes formula slēpjas spējā koncentrēties. Koncentrēšanās ir fenomens, kura pētniecībai viņa ir veltījusi visu savu karjeru, un nu viņa brīdina, ka nākamās paaudzes varētu nemaz nespēt attīstīt sevī šo spēju. Viņa māca, kā nezaudēt uzmanību un dalās ar savu aizraujošo stāstu par to, kā viņa sasniegusi savas virsotnes, pateicoties koncentrēšanās spēkam.

Pasākuma programma:

14.00  Pasākuma atklāšana
Ansis Mūrnieks, Zviedrijas Eksporta padomes Latvijā vadītājs
V.E. Annika Jagander, Zviedrijas vēstniece Latvijā

14.15  Uzruna
Arvils Ašeradens, Ministru prezidenta biedrs un ekonomikas ministrs

14.40  Zviedrijas Biznesa gada balvas ceremonija

15.10  From zero to hero by using the power of focus
Kristīna Bengstone, grāmatu autore, lektore, pasaules čempione šaušanā un Zviedrijas bruņoto spēku militārpersona

16.00 – 16.15 Jautājumi un atbildes