Raksts

TELIA AICINA UZŅĒMUMUS PIETEIKTIES ZVIEDRIJAS BIZNESA GADA BALVAI 2017

21 Sep 2017

Stiprinot veiksmīgo sadarbību starp Zviedriju un Latviju, devīto gadu pēc kārtas tiek izsludināta pieteikšanās Zviedrijas Biznesa gada balvai. Uzņēmumi ir aicināti līdz 27. septembrim pieteikt savus veiksmes stāstus trīs kategorijās – “Ilgtspējīgas attīstības balva”, “Gada jaunais uzņēmējs” un “Tehnoloģiju un inovāciju balva”, kura šogad tiks pasniegta sadarbībā ar Telia Latvija. Katrai no nominācijām var pieteikties ikviens uzņēmums vai organizācija, kas aktīvi darbojas Latvijā. Zviedrijas Biznesa gada balva mērķtiecīgi izceļ veiksmīgus starptautiskas sadarbības un ilgtspējīga biznesa piemērus.

2016. gada jaunajā kategorijā “Tehnoloģiju un inovāciju balva” laurus plūca grīdas apkures sistēmu ražotājs “Damson”. “Zviedrijas Biznesa gada balva bija viens no mūsu prioritāšu pasākumiem ar savu labo publicitāti un augsto prestižu, un formātu. Aktīvam, jaunam uzņēmumam piedalīšanās šādā pasākumā ir gan liels izaicinājums, gan iespēja par sevi pastāstīt jaunai auditorijai, jo mūs aizrauj tas ko mēs darām un, kur vēlamies nokļūt un sasniegt,” komentē “Damson” valdes priekšsēdētājs Reinis Ādamsons. “Pasākuma laikā ir iegūti jauni kontakti un vērtīga pieredze sevi prezentēt starp lieliem un pieredzes bagātiem uzņēmumiem. Tā kā esam vērsti uz attīstību un ilgtermiņa partnerattiecībām, šāds tituls uzņēmumam un tā produktam dod lielu uzticības mandātu, ko ļoti augstu novērtēju gan es, gan mūsu klienti. Mums šis ir tikai sākums un lielisks pietur punkts mūsu ceļā uz izcilību silto grīdu sistēmu industrijā, “ uzsver R. Ādamsons.

Balvas kādā no kategorijām ir saņēmuši arī tādi inovatīvi Latvijas uzņēmumi kā “Learn IT”, “Giraffe 360”, “Baltic Candles”, “Dobeles dzirnavnieks”, “Erenpreiss”, “Cemex” u.c.

Uzņēmumu pieteikumus iespējams iesniegt līdz š.g. 27. septembrim, aizpildot formu “Zviedrijas Biznesa gada balvas” oficiālajā mājas lapā www.swedishbusinessawards.com. Pieteikumus izvērtēs komisija, kurā iekļauti Zviedrijas vēstniecības, Zviedrijas Tirdzniecības un Investīciju padomes, Rīgas Ekonomikas augstskolas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības Institūta, Zviedrijas Tirdzniecības palātas Latvijā, Pasaules Dabas fonda un Telia Latvija pārstāvji.

Zviedrijas Biznesa gada balvas 2017 pasniegšanas ceremonija notiks šī gada 2.novembrī. Līdz ar oficiālajām runām un balvu pasniegšanu katru gadu pasākumā uzstājas kāda pasaules līmeņa personība, un šogad tā ir grāmatu autore, lektore, pasaules čempione šaušanā un visbeidzot Zviedrijas bruņoto spēku militārpersona – Kristīna Bengstone (Christina Bengtsson). Kristīnas veiksmes formula slēpjas spējā koncentrēties. Koncentrēšanās ir fenomens, kura pētniecībai viņa ir veltījusi visu savu karjeru, un nu viņa brīdina, ka nākamās paaudzes varētu nemaz nespēt attīstīt sevī šo spēju. Viņa māca, kā nezaudēt uzmanību un dalās ar savu aizraujošo stāstu par to, kā viņa sasniegusi savas virsotnes, pateicoties koncentrēšanās spēkam.

Zviedrijas Biznesa gada balvu organizē Zviedrijas vēstniecība un Zviedrijas Tirdzniecības un Investīciju padome. Pasākuma koncepts balstās uz ikgadējas diskusiju platformas, kas pozicionēta kā korporatīvo līderu tikšanās vieta, lai gūtu iedvesmu un motivāciju augt un attīstīties.

Pasākumu atbalsta Telia Latvija, AJ Produkti, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Pasaules Dabas fonds, Rīgas Ekonomikas augstskola, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un Zviedrijas Tirdzniecības palāta Latvijā.