Jaunumi

TELIA LATVIJA IZSTĀDĒ IBC 2017 PREZENTĒS SAVU UZ MĀKOŅTEHNOLOĢIJĀM BALSTĪTO CDN UN VIDEO PLATFORMAS VERSIJU 2.0

Izstādē Telia prezentēs uz mākoņtehnoloģijām balstīto satura piegādes tīklu (CDN) un video platformu TELIA CLOUDY CDN, kas ļauj raidorganizācijām, OTT satura piegādātājiem un tiešsaistes video publicētājiem uztvert, atskaņot, glabāt, kodēt, pārkodēt, nodrošināt, publicēt un straumēt video saturu neatkarīgi no tā, vai tā ir tiešraide vai VoD, parastais 2D vai 360 VR.

Lasīt

TELIA AICINA UZŅĒMUMUS PIETEIKTIES ZVIEDRIJAS BIZNESA GADA BALVAI 2017

Stiprinot veiksmīgo sadarbību starp Zviedriju un Latviju, devīto gadu pēc kārtas tiek izsludināta pieteikšanās Zviedrijas Biznesa gada balvai. Uzņēmumi ir aicināti līdz 27. septembrim pieteikt savus veiksmes stāstus trīs kategorijās - "Ilgtspējīgas attīstības balva”, "Gada jaunais uzņēmējs” un "Tehnoloģiju un inovāciju balva”, kura šogad tiks pasniegta sadarbībā ar Telia Latvija. Katrai no nominācijām var pieteikties ikviens uzņēmums vai organizācija, kas aktīvi darbojas Latvijā. Zviedrijas Biznesa gada balva mērķtiecīgi izceļ veiksmīgus starptautiskas sadarbības un ilgtspējīga biznesa piemērus.

Lasīt

KĀ IZVĒLĒTIES ĀRPAKALPOJUMA SNIEDZĒJU IT RISINĀJUMIEM?

Arvien vairāk uzņēmumu izvēlas savus serverus un digitālo informāciju izvietot pie profesionāliem pakalpojumu sniedzējiem, kuru skaits un piedāvāto pakalpojumu klāsts gan Latvijā, gan pasaulē arvien palielinās. Kā neapjukt daudzajos piedāvājumos un izvēlēties Jums piemērotāko?

Lasīt

KĀ IZVEIDOT VIRTUĀLU OTT OPERATORU MĀKONĪ

No 14. līdz 18. augustam Jūrmalā notiek IKT jomas galvenais notikums Baltijas valstīs – 7. Starptautiskā telekomunikāciju konference un "Telco Trends 2017" izstāde. 15. augusta konferencē ar prezentāciju par to, kā izveidot virtuālu OTT operatoru mākonī uzstājas arī SIA "Telia Latvija" produktu vadītājs Norberts Osītis.

Lasīt

360° VIDEO TIEŠRAIDE - TĀ IR ŠODIENA

Pasaulē arvien populārāks kļūst 360° video satura formāts. Ņemot vērā, ka Latvijā ir salīdzinoši neliela pieredze 360° video filmēšanā, Telia kopš šī gada pavasara pieņem izaicinājumus 360° video materiālu filmēšanā un to tiešraižu nodrošināšanā.

Lasīt