Jaunumi

OFFICE 365 - LABI ZINĀMAIS OFFICE, BET MŪSDIENU BIZNESA VAJADZĪBĀM PIELĀGOTĀ, JAUNĀ VEIDOLĀ

Telia kopš šī gada sākuma saviem klientiem Latvijā piedāvā Office 365 - augstu popularitāti ieguvušo Microsoft risinājumu, kas apvieno jau zināmo un pārbaudīto Office programmatūru ar efektīviem koplietošanas rīkiem uzņēmuma darba organizācijai un uzņēmuma tēla stiprināšanai.

Lasīt

TELIA IEVIEŠ JAUNU PAKALPOJUMU - TELIA CLOUDY MONITORING, KAS ĻAUJ KLIENTIEM UZRAUDZĪT SAVU IKT INFRASTRUKTŪRU

Jauns Telia mākoņpakalpojuma risinājums, kurš, balstoties uz klientu vajadzībām, izstrādāts IKT infrastruktūras komponenšu pieejamības un veiktspējas monitorēšanai, datu apstrādei un vizualizēšanai.

Lasīt

TELIA PIEŅEM IZAICINĀJUMU STRAUMĒT 360 GRĀDU VIDEO NO JAHTU SACENSĪBĀM ĶĪŠEZERĀ

Telia Latvija 15. un 16. jūlijā straumēja burāšanas pasākumu 360 grādu tiešraidē no tiesnešu kuģīša ezera vidū. Galvenie šī pasākuma izaicinājumi bija nodrošināt pietiekami stabilu straumes signālu, izmantojot mobilo internetu, kā arī stabilu kameras darbību, ņemot vērā kustīgo filmēšanas vietu.

Lasīt

INTERNETA ĀTRUMA KRITUMS LATVIJĀ - KĀRTĒJAIS MĪTS VAI TOMĒR PATIESĪBA?

Pirmsjāņu nedēļā kuplā skaitā tikās žurnāla Kapitāls jūlija numura redkolēģija, kuras dalībnieks ir arī Telia komercdirektors Mārtiņš Paurs.

Lasīt

TELIA VEIKSMĪGI PALĪDZ ATTĪSTĪT TILDES JUMIS PRO MĀKOŅPAKALPOJUMU

Izmantojot Telia mākoņpakalpojumus, pirms diviem gadiem Latvijas tirgū tika ieviests pavisam jauns risinājums - uzņēmumu vadības un grāmatvedības mākoņpakalpojums Tildes Jumis Pro. Var apgalvot, ka šis ir veiksmes stāsts, jo šobrīd šo risinājumu izmanto jau vairāk nekā 3000 uzņēmumi.

Lasīt