Jaunumi

TELIA LATVIJA IZSTĀDĒ IBC 2017 PREZENTĒS SAVU UZ MĀKOŅTEHNOLOĢIJĀM BALSTĪTO CDN UN VIDEO PLATFORMAS VERSIJU 2.0

Izstādē Telia prezentēs uz mākoņtehnoloģijām balstīto satura piegādes tīklu (CDN) un video platformu TELIA CLOUDY CDN, kas ļauj raidorganizācijām, OTT satura piegādātājiem un tiešsaistes video publicētājiem uztvert, atskaņot, glabāt, kodēt, pārkodēt, nodrošināt, publicēt un straumēt video saturu neatkarīgi no tā, vai tā ir tiešraide vai VoD, parastais 2D vai 360 VR.

Lasīt

KĀ IZVEIDOT VIRTUĀLU OTT OPERATORU MĀKONĪ

No 14. līdz 18. augustam Jūrmalā notiek IKT jomas galvenais notikums Baltijas valstīs – 7. Starptautiskā telekomunikāciju konference un "Telco Trends 2017" izstāde. 15. augusta konferencē ar prezentāciju par to, kā izveidot virtuālu OTT operatoru mākonī uzstājas arī SIA "Telia Latvija" produktu vadītājs Norberts Osītis.

Lasīt

360° VIDEO TIEŠRAIDE - TĀ IR ŠODIENA

Pasaulē arvien populārāks kļūst 360° video satura formāts. Ņemot vērā, ka Latvijā ir salīdzinoši neliela pieredze 360° video filmēšanā, Telia kopš šī gada pavasara pieņem izaicinājumus 360° video materiālu filmēšanā un to tiešraižu nodrošināšanā.

Lasīt

TELIA NODROŠINA "GHETTO GAMES FESTIVAL 2017 IN VENTSPILS" TIEŠRAIDES STRAUMĒŠANU

Līdz ar interneta video platformas Telia Cloudy CDN jaunās versijas palaišanu, Telia vēl aktīvāk turpina nodrošināt dažādu sporta, kultūras un izglītojošo pasākumu tiešraižu, tai skaitā 360 grādu tiešraižu, straumēšanu.

Lasīt

DATU APJOMS AUG EKSPONENCIĀLI

Uz Dienas Biznesa jautājumu par datu centru izaugsmes potenciālu atbild SIA "Telia Latvija" komercdirektors Mārtiņš Paurs.

Lasīt