Jaunumi

OFFICE 365 - LABI ZINĀMAIS OFFICE, BET MŪSDIENU BIZNESA VAJADZĪBĀM PIELĀGOTĀ, JAUNĀ VEIDOLĀ

Telia kopš šī gada sākuma saviem klientiem Latvijā piedāvā Office 365 - augstu popularitāti ieguvušo Microsoft risinājumu, kas apvieno jau zināmo un pārbaudīto Office programmatūru ar efektīviem koplietošanas rīkiem uzņēmuma darba organizācijai un uzņēmuma tēla stiprināšanai.

Lasīt

TELIA SPECIĀLISTI DALĀS PIEREDZĒ PAR MICROSOFT RISINĀJUMIEM PRODUKTĪVAM DARBAM

Telia sadarbībā ar partneri TVG 14.decembrī uz īpašām klientu brokastīm LU un Microsoft Inovāciju centrā aicināja klientus, lai dalītos pieredzē par to, kā visefektīvāk izmantot Microsoft risinājumus produktīvam darbam.

Lasīt

TELIA SAŅEM ATZINĪBU LIAA "EKSPORTA UN INOVĀCIJAS BALVA 2017" KONKURSĀ

Telia Latvija saņēma atzinības rakstu kategorijā "Inovatīvākais produkts" par savu mākoņskaitļošanas vidē balstītu videoplatformu un rīku video satura izplatīšanai Telia Cloudy CDN.

Lasīt

IKT NOZARES ATTĪSTĪBA LATVIJĀ

"Latvijas IKT eksporta rādītāji aug un turpinās augt. Taču mums - IKT industrijai – lielāku gandarījumu sniegtu IKT radīto inovāciju izmantošana, kas spētu palīdzēt straujāk attīstīties un kļūt konkurētspējīgām citām Latvijas nozarēm - veselības aprūpei, lauksaimniecībai, ražošanai, pakalpojumu sfērai, izglītībai, transporta sektoram," tā Mārtiņš Paurs.

Lasīt

SEKOJIET KONFERENCEI "SMART FUTURE 2017" 360° VIDEO TIEŠRAIDĒ

Jau 23. novembrī Rīgā notiks biznesa tehnoloģiju platformas BiSMART gadu noslēdzošais pasākums BiSMART forums, kas pulcēs vairāk nekā 400 Latvijas progresīvāko uzņēmumu vadītājus un augstāko menedžmentu. Pasākumu būs iespējams vērot 360° video tiešraidē, kuru nodrošinās Telia.

Lasīt