Jaunumi

OFFICE 365 - LABI ZINĀMAIS OFFICE, BET MŪSDIENU BIZNESA VAJADZĪBĀM PIELĀGOTĀ, JAUNĀ VEIDOLĀ

Telia kopš šī gada sākuma saviem klientiem Latvijā piedāvā Office 365 - augstu popularitāti ieguvušo Microsoft risinājumu, kas apvieno jau zināmo un pārbaudīto Office programmatūru ar efektīviem koplietošanas rīkiem uzņēmuma darba organizācijai un uzņēmuma tēla stiprināšanai.

Lasīt

ZVIEDRIJAS BIZNESA GADA BALVAS 2017 IETVAROS LATVIJAS JAUNUZŅĒMUMS "ANATOMY NEXT" SAŅEM TELIA LATVIJA TEHNOLOĢIJU UN INOVĀCIJU BALVU

Zviedrijas Biznesa gada balvu kategorijā "Tehnoloģiju un inovāciju balva" Telia Latvija pasniedza uzņēmumam "Anatomy Next", kurš izstrādājis uz 3D tehnoloģijām balstītu cilvēka anatomijas vizualizācijas programmu.

Lasīt

TELIA AICINA SEKOT 360° VIDEO TIEŠRAIDĒ ZVIEDRIJAS BIZNESA GADA BALVAS 2017 CEREMONIJAI

Stiprinot veiksmīgo sadarbību starp Zviedriju un Latviju, jau devīto gadu pēc kārtas šī gada 2.novembrī Spīķeru koncertzālē no plkst. 14:00 līdz 16:15 norisināsies Zviedrijas Biznesa gada balvas 2017 pasniegšanas ceremonija, kuru organizē Zviedrijas vēstniecība un Zviedrijas Tirdzniecības un Investīciju padome. Pasākumu būs iespējams vērot arī Telia Latvija nodrošinātā 360 grādu video tiešraidē.

Lasīt

DIENAS BIZNESS: JAUNA PLATFORMA VIDEO SATURAM

Telia mākoņpakalpojums Telia Cloudy CDN ir iekļuvis Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas rīkotā konkursa Eksporta un inovācijas balvu 2017 kategorijā "Inovatīvākais produkts" finālā. Telia komandas līderi Dienas Biznesam stāsta par Telia Cloudy CDN produktu, tā attīstību un ieguldītajām investīcijām.

Lasīt

ILGTERMIŅA DATU GLABĀŠANAS IESPĒJAS BIG DATA LAIKMETĀ

1981.gadā Bils Geitss izteicās: "Nevienam nevajadzēs vairāk par 640 KB atmiņas savam datoram!" Cik ļoti viņš kļūdījās. Tiek prognozēts, ka jau 2020.gadā digitālo datu apjoms pasaulē sasniegs 44 zetabaitus.

Lasīt