Raksts

ĀTRA, DROŠA UN OPTIMIZĒTA UZŅĒMUMA VIETNE – VIENS NO VEIKSMĪGA BIZNESA PAMATNOSACĪJUMIEM

02 Okt 2017

28.septembrī norisinājās BiSMART platformas organizētā profesijas konference “Uzņēmuma IT vadības un attīstības izaicinājumi”, kura pulcēja vairāk nekā 130 Latvijas lielo un vidējo uzņēmumu IT vadītājus, lai caur ekspertu viedokļiem, prezentācijām un diskusijām iztirzātu IT vadītājiem aktuālākos jautājumus.

Pasākumā uzstājās arī Telia Latvija Datu pārraides nodaļas vadītājs Jānis Kuiva ar prezentāciju “Ātra, droša un optimizēta uzņēmuma vietne”. Tās mērķis bija iepazīstināt klātesošos ar CDN (Content Delivery Network) risinājumiem, kuru izmantošana uzņēmuma vietni spēj padarīt globālu, aizsargātu un ātru.

“Mūsdienās vairs nav aktuāls jautājums par to, vai jūsu uzņēmumam ir tīmekļa vietne. Tā vietā ir jautājums – cik jūsu uzņēmumam ir tīmekļa vietnes, kurās jūs informējat par savu uzņēmējdarību, sniedzat servisus, un kā tās tiek pārvaldītas?” tā Jānis Kuiva, “6 sekundes… Un jūs pazaudēsiet klientu, ja šajā laikā nebūs pieejama jūsu uzņēmuma mājaslapa!”

Noskatieties Jāņa Kuivas prezentācijas video un uzziniet, kas ir Telia Cloudy CDN un kā šo risinājumu izmantot sava uzņēmuma interneta vietnes ātruma, drošības uzlabošanai un satura piegādes optimizācijai.