Jaunumi

TELIA LATVIJA IZSTĀDĒ IBC 2017 PREZENTĒS SAVU UZ MĀKOŅTEHNOLOĢIJĀM BALSTĪTO CDN UN VIDEO PLATFORMAS VERSIJU 2.0

Izstādē Telia prezentēs uz mākoņtehnoloģijām balstīto satura piegādes tīklu (CDN) un video platformu TELIA CLOUDY CDN, kas ļauj raidorganizācijām, OTT satura piegādātājiem un tiešsaistes video publicētājiem uztvert, atskaņot, glabāt, kodēt, pārkodēt, nodrošināt, publicēt un straumēt video saturu neatkarīgi no tā, vai tā ir tiešraide vai VoD, parastais 2D vai 360 VR.

Lasīt

DRAUGIEM GROUP: "SADARBĪBA AR TELIA ĻAUJ MUMS INOVĒT!"

Draugiem Group pateicoties Telia tehnoloģiskajam nodrošinājumam vieni no pirmajiem Latvijā ieviesa interneta protokola IPv6 risinājumu, kas ļauj uzņēmuma pakalpojumiem būt eksportspējīgiem globālajā tirgū, īpaši Āzijā.

Lasīt

ĀTRA, DROŠA UN OPTIMIZĒTA UZŅĒMUMA VIETNE - VIENS NO VEIKSMĪGA BIZNESA PAMATNOSACĪJUMIEM

28.septembrī norisinājās BiSMART platformas organizētā profesijas konference “Uzņēmuma IT vadības un attīstības izaicinājumi”, kurā uzstājās arī Telia Latvija Datu pārraides nodaļas vadītājs Jānis Kuiva ar prezentāciju "Ātra, droša un optimizēta uzņēmuma vietne".

Lasīt

TELIA AICINA UZŅĒMUMUS PIETEIKTIES ZVIEDRIJAS BIZNESA GADA BALVAI 2017

Stiprinot veiksmīgo sadarbību starp Zviedriju un Latviju, devīto gadu pēc kārtas tiek izsludināta pieteikšanās Zviedrijas Biznesa gada balvai. Uzņēmumi ir aicināti līdz 27. septembrim pieteikt savus veiksmes stāstus trīs kategorijās - "Ilgtspējīgas attīstības balva”, "Gada jaunais uzņēmējs” un "Tehnoloģiju un inovāciju balva”, kura šogad tiks pasniegta sadarbībā ar Telia Latvija. Katrai no nominācijām var pieteikties ikviens uzņēmums vai organizācija, kas aktīvi darbojas Latvijā. Zviedrijas Biznesa gada balva mērķtiecīgi izceļ veiksmīgus starptautiskas sadarbības un ilgtspējīga biznesa piemērus.

Lasīt

KĀ IZVĒLĒTIES ĀRPAKALPOJUMA SNIEDZĒJU IT RISINĀJUMIEM?

Arvien vairāk uzņēmumu izvēlas savus serverus un digitālo informāciju izvietot pie profesionāliem pakalpojumu sniedzējiem, kuru skaits un piedāvāto pakalpojumu klāsts gan Latvijā, gan pasaulē arvien palielinās. Kā neapjukt daudzajos piedāvājumos un izvēlēties Jums piemērotāko?

Lasīt